خانه / آخرین اخبار / تیراختور پرتماشاگرترین تیم لیگ هجدهم شد

تیراختور پرتماشاگرترین تیم لیگ هجدهم شد

تیم فوتبال تیراختور با 653 هزار تماشاگر در این فصل به عنوان پرتماشاگرین تیم لیگ هجدهم دست یافت.

به گزارش یول‌پرس، سرخپوشان آذربایجان با ۱۲ هزار هوادار بازی تیراختور- پارس جنوبی بوشهر به ۶۵۳ هزار تماشاگر در بازی‌های این فصل لیگ برتر دست یافتند تا بالاتر از پرسپولیس و استقلال پر تماشاگر‌ترین تیم لیگ برتر در این فصل لقب گیرند.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال امسال با ۵۶۷ هزار تماشاگر و ۴۰۷ هزار تماشاگر دوم و سوم شدند و پرسپولیس نمی‌تواند این آمار را بشکند، چون در ورشگاه ۱۵هزار نفری جم بازی می‌کند و با فرض در اختیار داشتن کامل ورزشگاه برای پرسپولیسی‌ها باز این تیم قادر نیست به رده‌ی نخست صعود کند و در سوی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی ۱۰۰ هزار تماشاگر هم داشته باشد باز به رده‌ی دوم هم نمی‌تواند صعود کند.

بازی تیراختور- استقلال در ورزشگاه یادگار امام با ۹۰ هزار تماشاگر پر‌تماشاگر‌ترین بازی لیگ برتر بوده و بازی پرسپولیس با سپاهان و پرسپولیس با استقلال با ۸۰ هزار نفر دومین و سومین بازی پر تماشاگر لیگ برتر بودند.

پرشورها که بعد از بازگشت به لیگ برتر از لیگ برتر نهم تا دوازدهم پر تماشاگرترین تیم لیگ برتر بودند و از لیگ سیزدهم تا هفدهم این آمار در اختیار قرمزپوشان تهرانی بود.

تیراختوری‌ها سال گذشته برای اولین بار در جمع ۳ تیم پرطرفدار نیز قرار نگرفته‌اند و سپاهان تیم سوم پر‌تماشاگر لیگ هفدهم شد.

با توجه به خصوصی‌سازی تیراختور با وجود محرومیت در اولین بازی لیگ برتر مقایل نساجی‌، باز تیراختوری‌ها حماسه آفریدند و در اکثر بازی‌های خانگی این مملو از تماشاگران میزبان بود.

قرمزپوشان آذربایجان از ۱۵بازی خانگی خود در لیگ برتر‌ ۱۰ برد ۳ تساوی و ۲ باخت داشتند که با ۳۳ امتیاز بعد از پرسپولیس ۳۷ امتیازی دوم شدند و با توجه به اینکه پدیده مشهد این هفته در خارج از خانه بازی می کند جایگاه دومی تیراختور تغییر نمی‌کند.

برترین خط حمله در حالت میزبان را با ۲۷ گل تیراختور در اختیار دارد و با توجه به اینکه پرسپولیس پدیده این هفته خارج از خانه بازی دارند تنها تیم های سپاهان و استقلال در صورتی می‌توانند این آمار را بدست بیارند که به ترتیب ۷ و ۱۰ گل به حریفان خود در ورزشگاه خانگی خود بزنند./ فارس

۳ دیدگاه‌ها

 1. موبارک اولسون
  چشم حسودان کور

  7
  3
 2. نه نه تیم محبوب ما چرس پولیس که با هزینه های میلیلاردی دولت پابرجاست پربیننده بوده …

  3
  5
  • دوستدار تالش و گیلگ

   شما چرا می نویسی ایرانی . بنویس باکویی ، انکارایی اصلا جایی که دوست داری نام مقدس ایران زیبنده کسانی است که مانند ستارخان عاشق ایران بودند نه شما دوست عزیز. بعد هم دوست عزیز شما را پدر عزیز و محترمتان چرت صدا می کند به شما فحاشی کردند که انقدر ادبیات سخیفی داری؟ تا کی به بهانه بی تربیتی طرف مقابل بی تربیتی و خیانتتان را توجیه می کند. برای من ایرانی تراکتوری قشنگ است که بنیانش را توکلی های وطن پرست پی نهادند . سیروس دین محمدی ، استاد اسدی و کلی اسطوره را تحویل ایران داد نه تراکتوری که عاشقش یول پرس که فعلا پیگیر مجلس ترکیه است و ……. پرسپولیس یا به قول تربیت مشعشع شما با همت خیلی ترکهای با شرف پا برجا مانده از جمله کریم باقری. پرسپولیس دهه ۶۰ از کدام ارگان دولتی پول و مواجب می گرفت؟ یا مثلا از ان پولهایی که بعدا به لیگ سرازیر شد به تراکتور نرسیده؟ چه بر سر تبریز همه ما شما عاشقان ترکیه و خاندان علی اف اوردید؟ از عیبی یوخ به کجا رسیدید که مقابل هر تیمی قرار می گیرید کل ایران طرفدار تیم مقابله. از خودتان پرسیدید چرا؟ یعنی همه ایران بد هستند شماها که از اصل تبریزی واقعی اتان دور افتادید خوب هستید؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *