خانه / آخرین اخبار / بررسی حواشی تیراختور توسط نمایندگان و وزیر

بررسی حواشی تیراختور توسط نمایندگان و وزیر

رئیس فراکسیون ورزش مجلس از جلسه مشترک بین نمایندگان و وزیر ورزش در خصوص حواشی پیش‌آمده برای تیم تیراختور خبر داد.

به گزارش یول‌پرس؛ محمدرضا تابش، رئیس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به جلسه برخی نمایندگان با وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال، جزئیاتی از این جلسه را مطرح کرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس با تاکید بر ضرورت رسیدگی سریع به حواشی پیش آمده برای تیم تیراختور گفت: این موضوع مورد پیگیری نمایندگان آذری است امیدواریم نمایندگان استیضاح کننده هم تلاش کنند از حواشی بپرهیزند، بازیکنان، کادر فنی، فدراسیون فوتبال، تماشاچیان، طرفداران و خصوصا نمایندگان حرکات قانون‌مدارانه و با عقلانیت و متانت داشته باشند و قوانین فوتبال را رعایت کنند و اگر خطایی سر زده مراجع مربوطه به آن رسیدگی کنند. وزیر ورزش هم تاکید کرد که نمایندگان می‌توانند به آرامش جو کمک کنند و ما نظرات آنها را استماع خواهیم کرد. همچنین آقای سلطانی فر گفت که قرار است نشستی با نمایندگان استیضاح کننده داشته باشد.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس یادآور شد: نکته دیگری که در این نشست مطرح شد رسیدگی به اعتراض نمایندگان ترکمن به سخنان رئیس فدراسیون سوارکاری بود که آن را اهانت به قوم ترکمن تلقی کردند و آقای وزیر گفتند که اظهارات نمایندگان ترکمن را نیز استماع خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *