خانه / آخرین اخبار / چه کسی عامل ناکامی‌های تیراختور است؟ + عکس

چه کسی عامل ناکامی‌های تیراختور است؟ + عکس

سرمربی سابق و موقت تیراختور مدعی شد که به زودی نام افرادی که عامل اصلی ناکامی تیراختور بودند را افشا خواهد کرد.

به گزارش یول‌پرس؛ به دنبال ناکامی تیراختور در دستیابی به عنوان قهرمانی و کسب سهمیه لیگ آسیا، محمد تقوی، سرمربی موقت و سابق تیراختور در پست اینستاگرامی خود به از دست‌های پشت پرده عدم موفقیت تیراختور سخن گفته و از افشای نام برخی از افراد سخن گفته است.

تقوی با نام بردن از محمود بابایی، وی را به عنوان علت اصلی ناکامی استقلال دانسته و مدعی حضور چنین افرادی در تیراختور نیز شده است که به زودی نام آنان افشا خواهد کرد.

 

 

۲ دیدگاه‌ها

 1. آقای تقوی کاملا با شما موافق هستم که برای قهرمان کردن تیم دلخواهششان نه تنها به نفع تیم محبوب کارهای فوتبالی و غیر فوتبالی کردند بلکه برای تضعیف رقیبان، از داخل این تیم ها رو به چالش کشاندند، تا تیمی از داخل نفوذی نداشته باشه آسیب پذیریش زیاد تاثیرگذار نخواهد بود

  20
  3
 2. هوالبصیر
  سلام
  در این افشاگری نباید از نقش مافیای فوتبال در فراهم آوردن تمام امکانات برای تیم تحت الحمایه وزیر محترم(پرسپولیس) غافل شد. این تیم برای سومین بار و این بار غیرمنصفانه تر از همیشه قهرمان قلابی شد. این قهرمانی با ناداوری ها و جنجال های ایجاد شده برای سایر تیم های مطرح مانند استقلال و ترختور و امتیاز دهی مربیان پرسپولیسی نظیر آقای تارتار و گل محمدی و … در برابر تیم سفارش شده و محبوبشون(پرسپولیس) و… بستن قرارداد با بازیکنان د رابتدای فصل در عین محرومیت بین المللی و بازی آنها در سایر تیم ها برای تیم تحت الحمایه، عدم دعوت به تیم ملی برای حفظ سلامت و عدم خستگی بازیکنان تیم تحت الحمایه و ….به خوبی ساختگی بودن و قلابی بودنش آشکار می شود.
  واقعیت این است که وزیر محترم م یخواهد برای پرسپولیس یک نماد واقعی بسازد و ۶ جعلی و ساختگی دیگر به کارشان نمی آید. آنها حداقل ۴ جام و اگر زر و زور و تزویر اجازه داد ۶ جام م یخواهند ۴ لیگ و دو حذفی تا نماد جعلیشان را واقعی کنند. فصل بعد هم تمام تیم ها سرکار خواهند بود و مثل امسال قهرمان از قبل مشخص است.(این را برخی کارشناسان و حتی عوام از جمله بنده در سایت های مختلف از ابتدای فصل گفتیم) خداوند مکرشان را به خودشان بازگرداند و این فصل خوشبختانه در اوج آمادگی که مثلا داشتند بین ۱۶ تیم غرب آسیا دوازدهم هستند(به لطف تفاضل گل) قهرمان قلابی یعنی این !

  22
  3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *