خانه / آخرین اخبار / تجاوز به دانش‌آموز دختر توسط معلم در رامیان
برخی پایگاه‌های خبری گلستان مدعی شدند؛

تجاوز به دانش‌آموز دختر توسط معلم در رامیان

برخی سایت‌ها و پایگاه‌های خبری استان گلستان از تجاوز معلمی 60 ساله به دانش‌آموز دختر در روستای نارکلای رامیان خبر دادند که مدیرکل آموزش و پرورش آن استان با بزرگنمایی دانستن این مسئله، از پیگیری موضوع خبر داده است.

به گزارش یول‌پرس برخی کانال‌ها تلگرامی  سایت‌های خبری استان گلستان در خصوص تجاوز یک معلم به دانش‌آموز دختر، مدعی شده‌اند: روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ در مدرسه روستای نارکلا حوزه شهرستان رامیان معلم ۶۰ ساله، دختر کلاس چهارم را به تنهایی در کلاس مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد.

همکلاسی‌های وی بیرون کلاس منتظر می‌مانند دختر بی دفاع با آه و ناله بیرون می آید ولی سکوت می‌کند.

موضوع را برای مادرش تعریف می کند و پدر خانواده در جریان قرار میگیرد، پدر دختر از تجاوز معلم شاکی می شود.

روز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ شاکی یا شاکیان به دادگستری رامیان مراجعه می کنند.

بنا به اظهارات افراد محلی چندین خانواده از دانش آموزان از معلم شاکی می‌شوند بر اساس شکایت خانواده ها معلم دستگیر و در بازداشت به سر می‌برد.

آمار دقیقی از کودک آزاری یا تجاوز به کودکان در روستای نارکلا توسط متهم هنوز وجود ندارد.

بعضی از خانواده ها به دلیل حفظ حرمت از علنی شدن موضوع خودداری و حتی شاکی نشده‌اند.

البته بنا به اظهارات چند تن از فرهنگیان در حال حاضر ۸ الی ۱۲ خانواده بعد از برملا شدن کودک آزاری شاکی شده اند.

جمعی از خانواده ای کودکان آسیب دیده در محوطه دادگستری تجمع کرده و خواهان مجازات معلم کودک آزار شدند.

واحد حقوقی و مدیر آموزش و پرورش رامیان به جد پیگیر این موضوع هستند.

به دنبال انتشار این خبر، احسان گوهری‌راد، مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان، امروز صبح، اظهار کرد: موضوع تجاوز این معلم به دختر کلاس چهارم که در فضای مجازی و برخی سایت‌ها مطرح شده بزرگ نمایی است.

وی افزود: تجاوزی در کار نبوده و این دانش آموز و خانواده وی ادعای آزار و اذیت توسط معلم را دارند و آموزش و پرورش هم این موضوع را از طریق مراجع ذی صلاح پیگیری کرده است.

گوهری راد تصریح کرد: متاسفانه این موضوع در فضای مجازی با آب و تاب مطرح شده و مردم فکر می‌کنند چه اتفاقی رخ داده است، تمام این مسائل در حد ادعا و اتهام بوده و هنوز چیزی ثابت نشده است.

وی ادامه داد: دانش آموز ادعا کرده که مورد آزار و اذیت قرار گرفته و بدنم لمس شده و بر اساس این ادعا پرونده تشکیل شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان با بیان اینکه این معلم نیروی بازنشسته ۶۰ ساله و باسابقه است، گفت: این فرد تا کنون هیچ تخلفی در پرونده خود نداشته و ما از زمان مطرح شدن این موضوع وی را از کار معلق و با توجه به حساسیت‌های موجود، مراجع قضایی تصمیم به بازداشت وی گرفته و ما هم معلم دیگری را جایگزین کرده‌ایم.

گوهری راد افزود: تجاوز به دانش آموز دختر کلاس چهارم و آن هم در مدرسه دور از ذهن است اما اگر چنین چیزی ثابت شود ما به طور جدی برخورد خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما بیشتر از خانواده دانش آموز در حال پیگیری این اتفاق هستیم اما دامن زدن به این موضوع در فضای مجازی موجب ایجاد حواشی برای خانواده وی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *