خانه / آخرین اخبار / تیراختوری‌ها کتک خوردند و جریمه شدند

تیراختوری‌ها کتک خوردند و جریمه شدند

در بازی سپیدرود و تیراختور، در حالی که هواداران نماینده آذربایجان با بدترین برخوردها، فحاشی و توهین‌های قومی مواجه شدند، کمیته انضباطی علاوه بر برخورد ناکافی با تماشاگران سپیدرود، تیراختوری‌ها را نیز جریمه کرد.

به گزارش یول‌پرس؛ در حالی که بعد از شکست تیراختور مقابل سپیدرود که این تیم را از کورس قهرمانی جدا کرد، هواداران تیراختور هفته‌ها منتظر اعلام نظر قطعی فدراسیون و نهادهای امنیتی در این خصوص هستند ولی با وجود اثبات شرطبندی دروازه‌بان تیراختور، هنوز این پرونده به سرانجام نرسیده است.

از سوی دیگر امروز کمیته انضباطی دو تیم سپیدرود رشت و تیراختور را جریمه نمود و موضوع جالب آن جریمه باشگاه تیراختور به دلیل آنچه که « شعارهای موهن و تخریب صندلی» توسط هوادارانش اعلام شده است.

در این رای آمده است:

دیدار تیم‌های سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز از هفته بیست و پنجم برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپیدرود تخلفاتی مبنی بر استفاده شعارهای موهن و نژاد پرستانه صورت گرفت. این تیم به برگزاری یک مسابقه بدون حضور تماشاگر به صورت تعلیقی در یک دوره شش ماهه و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای از حیث جریمه نقدی قطعی و از حیث محرومیت قابل تجدید نظر خواهی است)
تیم تراکتورسازی نیز به دلیل استفاده تماشاگرانش از شعارهای موهن و تخریب صندلی رخ داد، این تیم باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

این موضوع در حالی است که انتشار ویدئوهای این بازی که بصورت گسترده در فضای مجازی نیز منتشر شد، حمله به خودروهای هواداران تیراختور، فحاشی و اهانت‌های قومیتی از سوی هوادران سپیدرود که حتی برای هفته‌‌های بعد نیز تداوم داشت، نشان می‌داد علاوه براینکه تیراختور مستحق هیچگونه جریمه‌ای نبوده است بلکه جریمه پیش‌بینی شده برای سپیدرود با اقدامات هوادارانش هیچگونه سنخیتی ندارد و محرومیت تعلیقی با توجه به سقوط این تیم، نمی‌تواند بازدارنده باشد.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا فدراسیون فوتبال تصمیمی قاطع برای برخورد با توهین‌های قومیتی هواداران برخی تیم‌ها خواهد گرفت و یا باسد همچنان منتظر استادیوم‌های ناپاک باشیم؟

یک دیدگاه

  1. دوستان عزیز هر وقت اسم تیمتون پرسپولیس بود حق دارید کتک بزنید فحاشی کنید و…. در مقابل تیم روبروتون جریمه بشه!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *