خانه / آخرین اخبار / نام تیراختور در اجرایم سانسور شد + عکس
کمدین آذربایجانی:

نام تیراختور در اجرایم سانسور شد + عکس

ناصر محبی، کمدین آذربایجانی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود از سانسور نام تیراختور و سخنانش در مورد دلداری با مردم تبریز باموضوع آتش‌سوزی بازار تبریز، خبر داد.

به گزارش یول‌پرس؛ متاسفانه سالهاست که به دلیل نبود شبکه سراسری تورکی و بی‌طرف در کشور، اخبار، رویدادها و خواست‌های مناطق تورک‌نشین بخصوص آذربایجان، با کم لطفی همراه بوده است که این موضوع خود را در موضوع تیم تیراختور به وضوح نشان داده و با وجود اعتراض چندین‌باره نمایندگان مجلس و مردم به دلیل اختصاص شبکه‌های تلویزیونی صدا و سیما برای خدمت به تیم‌های پایتخت، هنوز این اعتراضات به نتیجه مناسبی نرسیده است.

در جدیدین مورد آن ناصر محبی، کمدین آذربایجانی در خصوص سانسور نام تیراختور و همچنین همدردی خود با مردم تبریز، نوشته است:

من گاهی اوقات به این فکر می‌کردم که دلیل قهرمان نشدن تراختور ضعف خود تیم هست و بعضی از طرفدارای تیم تراختور الکی میگن که دست‌های پشت‌پرده نمیذاره تراختور قهرمان شه.
اما وقتی صدا و سیما بخشی از اجرای من که در مورد تشویق پرسپولیس و استقلال بود را پخش میکنه، اما جایی که تشویق تراختور رو پرشورتر میگم را سانسور کرد و اصلا اسم تراختور توی اجرایم نیامد، آنجا بود که فهمیدم واقعا راست میگن که دست‌های پشت‌پرده و حسودی برخی از افراد مانع قهرمانی تراختور میشه.
حتی بخشی از اجرایم که در مورد دلداری با مردم تبریز سر آتش‌سوزی بازار بود را هم سانسور کرد، خیلی ناراحت شدم.
اجرایم در شبکه نسیم در برنامه نسیماه بود / میتونید در گوگل سرچ کنید

۵ دیدگاه‌ها

 1. ببینید این پانفارسها چقدر حقیرند و حتی از نام تیراختور و آذربایجان میترسن. واقعا میشه به اینها گفت هموطن؟

  30
  13
 2. پانفارسیسم به عاملی برای تفرقه مردم ایران تبدیل شده

  15
  9
 3. بیشتر به خود ببالیم وقتی می بینیم خیلی نفخ دارند و یک قرن توطئه و تلاششان به جایی رساندتشان که به هر رذالتی حاضر میشوند

  16
  10
 4. به هر حال بنده این اتفاقات رو موهبتی می دونم چون باعث میشه هنرمندی مثل ناصر محبی بیاد و با تمام وجود از هویت اصیل خودش دفاع کنه و چند تا جوون هم سن و سال خودش رو هم توجیه کنه.

  9
  3
 5. قبول کنیم این تراختور یاشاسین اذربایجان و غیره برای بعضیا شده نون و اب واسه خرکردن

  1
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *