خانه / آخرین اخبار / ماجرای جلسه مدیران تیراختور با نکونام چه بود؟

ماجرای جلسه مدیران تیراختور با نکونام چه بود؟

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی به تشریح اتفاقات جلسه شب گذشته مسئولان باشگاه تیراختور با جواد نکونام پرداخت.

به گزارش یول‌پرس به نقل از تسنیم؛ احمد علیرضا بیگی درباره جلسه شب گذشته او و برخی از مسئولان باشگاه تیراختور با جواد نکونام، اظهار داشت: جلسه دیشب یک افطاری ساده بود که آقای نکونام هم در آن دعوت داشت. آقای نکونام آمده بود تا برنامه خود را به مدیران باشگاه ارائه کند.

وی افزود: این حق برای باشگاه تراکتورسازی محفوظ است که در دایره انتخاب‌هایش با گزینه‌های مختلف مذاکره کند و از آنها برنامه بگیرد. این نشان می‌دهد که مسئولان باشگاه فعال هستند و تلاش می‌کنند تا سرمربی جدید، بهترین تضمین را در اختیار هواداران قرار بدهند تا ان‌شاءالله تیم برای قهرمانی در لیگ برتر آماده شود.

وی با اشاره به روند مذاکرات باشگاه تیراختور با جواد نکونام، خاطرنشان کرد: آقای نکونام برنامه خود را داد و قرار شد باشگاه برنامه ایشان را بررسی کند. مسئولان باشگاه تراکتورسازی به تدریج در حال گرفتن برنامه از گزینه‌های خودشان هستند.

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مالک باشگاه تراکتورسازی در داخل و خارج از کشور تلاش می‌کند تا یک تیم قوی را برای فصل بعد ببندد. فصل گذشته تیم زمان نداشت و مجبور شد به سراغ گزینه‌هایی مانند محسن فروزان برود. با این حال الان زمان مناسبی در اختیار مسئولان باشگاه قرار گرفته تا با حوصله بهترین تیم ممکن را ببندند. ان‌شاءالله سرمربی مشخص شود و بعد نسبت به انتخاب بازیکنان اقدام خواهد شد.

بیگی در پایان تصریح کرد: حضور من در دفتر باشگاه تراکتورسازی در تهران به خاطر شرکت در مراسم افطار بود و دیدم که اتفاقاً آقای نکونام هم در این جلسه حضور دارد و من هم در جریان قرار گرفتم.

 

۳ دیدگاه‌ها

  1. واقعا چه کسانی برای تراکتور تصمیم می کیرند؟از تراکتور کهکشانی رسیدیم به تراکتور نکونام .آیا مسولین تصمیم گیر میخواهد سپاه باشد یا بیگی یا زنوزی میخواهند با آوردن نکونام با عقل و شعور هوادار بازی کنند .فوتبال در ایران پیچیده است اما در تراکتور تبدیل به یک کلاف خیلی پیچیده تر شده است

    11
    1
  2. نکونام به درد ما نمی خورد اگر قرار بر مربی داخلی است دایی و خطیبی از همه بهترند ای کاش سردار تراکتورسازی آقای زنوزی پای سیاسیون را از تراکتور قطع کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *