خانه / آخرین اخبار / مطالبات مردم آذربایجان‌غربی از سفر پیشین روحانی همچنان پابرجا است

مطالبات مردم آذربایجان‌غربی از سفر پیشین روحانی همچنان پابرجا است

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر روحانی به استان و مطالبات مردم و مسوولان از رئیس‌جمهور گفت: همچنان همان مطالبات سفر قبلی روحانی به استان پابرجا بوده که باید به پیشرفت پروژه‌های مصوب سال گذشته توجه کند.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس؛ سیدهادی بهادری، با اشاره به سفر روحانی به آذربایجان‌غربی و مطالبات مردم و مسوولان استانی از رئیس‌جمهور اظهار کرد: همچنان همان مطالبات سفر قبلی روحانی به استان پابرجا بوده که باید به پیشرفت پروژه‌های مصوب سال گذشته توجه کند.

وی افزود: روحانی در مسئله پروژه‌های عمرانی باید اعتبارات لازم را به موقع تخصیص دهد برای مثال باید اعتبارات مربوط به انتقال آب از زاب به دریاچه اورمیه که ۷۵۰ میلیارد تومان است را تخصیص دهد اما متاسفانه امسال هیچ بودجه‌ و اعتباری به این پروژه تخصیص نیافته است.

نماینده مردم اورمیه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله اصلی دیگر تکمیل پروژه کریدور شمال و جنوب در استان یعنی اهواز- بازرگان بوده چون کیفیت جاده‌های استان وضعیت مناسبی ندارد.

وی با تاکید بر تکمیل جاده اورمیه- تبریز است اظهار کرد: علاوه بر آن امسال باید ورزشگاه ۱۵ هزار نفری و تالار مرکزی اورمیه با اعتبارات تخصیصی لازم به پایان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *