خانه / آخرین اخبار / هجمه علیه نماینده رشت به دلیل تیراختور

هجمه علیه نماینده رشت به دلیل تیراختور

به دلیل امضای طرح استیضاح وزیر ورزش از سوی یکی از نمایندگان رشت، هجمه شدیدی علیه این نماینده آغاز شده است.

به گزارش یول‌پرس؛ پس از ماجرای شرطبندی محسن فروزان، دروازبان تیراختور، در دیدار مقابل سپیدرود رشت که کلید استیضاح وزیر ورزش زده شد، نمایندگان آذربایجان که این طرح را آماده و به مجلس ارائه کرده بودند، شاید ابتدا به دلایل تیراختور آغاز شده بود اما بندهای دیگری نیز بدان اضافه شد که وزیر را به مجلس کشاند.

نزدیک به ۲۰ نفر از نمایندگان مجلس این طرح را امضا کرده بودند که تنها دو نفر از نمایندگان آذربایجان نبودند که یکی از آنان محمد صادق حسنی، نماینده مردم رشت بود.

به دنبال انتشار لیست نمایندگان استیضاح‌کننده، هجمه‌های شدیدی بر علیه نماینده رشت آغاز شده و طرفداران سپیدرود خواستار پس گرفتن امضا و حمایت از تیمهای رشت شده‌اند و رسانه‌های استان گیلان نیز بصورت هماهنگ علیه این نماینده موضع گرفته و با تیترهایی مانند « امضای آقای حسنی برای استیضاح وزیر ورزش را کجای دلمان بگذاریم؟ / خداوند به مردم رشت صبر بدهد»، « باد موافق حسنی برای غرق کردن سپیدرود و داماش؛ دلسوزی برای استقلال و تراکتور» و … این اقدام نماینده را نکوهش کرده‌اند.

به دنبال این هجمه‌ها، یکی از اعضای شورای شهر رشت نیز واکنش نشان داده و خطاب به نماینده مجلس گفت: اینکه نماینده رشت با نمایندگان آذری زبان برای استیضاح وزیر ورزش در حمایت از تراکتور سازی همراه می شود را نمی دانم باید کجای دلمان بگذاریم؟ برای اینکه ایشان به مجلس برسند از ایشان حمایت کردیم و همچنان تاوان این حمایت ها را پس می دهیم.

گرچه شاید دلایل متعددی برای این نماینده مجلس جهت حمایت از این استیضاح ماند جلب نظر مثبت تورک‌های شهر رشت  به عنوان شهر رنگین کمان اقوام که ۳۰ درصد جمعیت آن را تشکیل می‌دهند باشد اما حمایت غیرمستقیم وی از تیراختور، هجمه و تبلیغات منفی گسترده‌ای برای وی در پی داشته است.

۳ دیدگاه‌ها

 1. کریمی - تبریز

  نماینده محترم رشت با این عمل به واقعیت نمایندگی خود مهر تایید زده است افرین بر چنین نماینده….

  34
  5
 2. چرا اقای بیگی و قاضی پور استیضاح وزیر را امضا نکرده اند

  29
  5
 3. آخه دیگه کسی که اینطور نامردی یک بازیکن تو ورزش رو ببینه و سکوت کنه اصلا اسمش نمیتونه نماینده مردم باشه…

  6
  4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *