خانه / آخرین اخبار / تیراختور قلب تپنده مردم آذربایجان است

تیراختور قلب تپنده مردم آذربایجان است

دروازه‌بان سابق تیم تیراختور گفت: از تمام هواداران عزیز تیراختور تشکر می‌کنم که همیشه در هر شرایطی تیم را تنها نگذاشتند و نمی‌گذارند. تیراختور تنها تیم فوتبال نیست، بلکه عشق و قلب تپنده‌ای مردم آذربایجان است.

به گزارش یول‌پرس، عباس عبدالله‌زاده در مورد  عملکرد دروازه‌بانان تیراختور اظهار داشت: قبل از اینکه اخباری در چارچوب دروازه تیراختور قرار گیرد، تیم به دلایلی به حاشیه رفته بود و این موضوع تاثیر زیادی در روحیات بازیکنان و تیم گذاشت.

وی گفت: من شخصا مالک باشگاه آقای زنوزی را قبول دارم و احترام زیادی برایشون قائل هستم و واقعا ‌نعمت بزرگی برای ورزش فوتبال کشور و بخصوص برای استان هستند و باید در هر شرایطی از آقای زنوزی حمایت کرد، چون کمتر کسی مثل وی پیدا می‌شود که پولش را در ورزش زادگاهش هزینه کند.

دروازه‌بان تیم تیراختور در دهه ۷۰ گفت: البته آقای زنوزی باید مشاوران و مدیران قوی در کنار خود داشته باشد و به نظرم با اخراج  محسن فروزان سبب شد استرس بر تمام بازیکنان تیم حاکم شود.

وی گفت: البته اشتباهات آقای فروزان وحشتناک و غیر قابل بخشش بوده و هست و اگر واقعا ‌در تبانی و شرط‌بندی دست داشته باشد و چنین کاری انجام داده ‌و ثابت شود، وی به تیمش تیراختور خیانت کرده ‌و باید به شدت مجازات شود.

عبدالله‌‌‌زده گفت: اما به نظرم باشگاه در آن مقطع و در سکوت اخباری را جانشین فروزان می‌کرد و تیم اصلا به حاشیه نمی‌کشید و بعد از اتمام بازی‌ها با سند و مدرک از آقای فروزان شکایت می‌کردند و البته ما نباید زود قضاوت کنیم، شاید اگر ما در آن زمان حساس به جای آقای زنوزی بودیم، همین تصمیمات را می گرفتیم و باید آن شرایط سخت و حساس ایشان را درک کنیم.

مربی سابق دروازه‌بانان تیم شهرداری تبریز گفت: چون آقای اخباری چند ماه بود که در درون دروازه قرار نگرفته بود و زمانی که گلر اول تیم شد، کل تیم و بازیکنان در شوک بازی قبلی سپیدرود رشت بود‌ و از بدشانسی آقای اخباری در بدترین شرایط در ترکیب تیراختور قرار گرفت و در گل اول دفع ناقصی کرد و همان توپ وارد گل شد، اما به نظر من عملکرد آقای اخباری را باید بازی به بازی آنالیز کرد، ولی در کل وقتی تیم گل نمی‌زند، فشار زیادی بر روی خط دفاع و دروازبان وارد شده و به نوعی استرس در وجود گلر حاکم می‌شود و چون آقای اخباری در شرایط خیلی خاصی گلری کرد در کل به نظرم بد کار نکرد.

وی عنوان کرد: از یک طرف هم اشتباهات فاحش داوری و فردی بازیکنان کمر تیم را شکست و حتی بوفون دروازه‌بان ایتالیا هم در چنین شرایطی در درون تیم تیراختور بود، عملکردش شاید ضعیف‌تر از اخباری می‌بود.

عبدالله‌زاده گفت: ما امسال ‌به حواشی داخل و بیرون زمین باختیم و اگر حواشی را از‌ تیم دور کنند، مطمن باشید که تیراختور  هر سال در صدر جدول قرار می‌گیرد و قهرمان می‌شود ‌و امیدوارم که تماشاگران واقعی از تیم حمایت کنند، و نگذارند که عده‌ای تماشاگر‌نما به تیم ضربه بزنند. باز هم از تمام هواداران عزیز تیراختور تشکر می‌کنم که همیشه در هر شرایطی تیم را تنها نگذاشتند و نمی‌گذارند. تیراختور تنها تیم فوتبال نیست، بلکه عشق و قلب تپنده‌ای مردم آذربایجان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *