خانه / آخرین اخبار / ۸۰ درصد استیضاح کنندگان وزیر ورزش، امضای خود را پس گرفتند
 حسن نژاد:

۸۰ درصد استیضاح کنندگان وزیر ورزش، امضای خود را پس گرفتند

طراح اصلی استیضاح وزیر ورزش، لیست منتشر شده در فضای مجازی را نامعتبر دانست و گفت: 80 درصد نمایندگانی که اسامی‌شان در لیست مذکور آمده، امضای خود را پس گرفته‌اند.

به گزارش یول‌پرس به نقل از مجلس و آذربایجان؛ محمد حسن‌نژاد با بیان اینکه تا حصول نتیجه نهایی از انتشار اسامی نمایندگان امضاکننده استیضاح معذور خواهیم بود، اظهار داشت: فقط این را بدانید که تنها ۵ نماینده آذربایجانی امضاکننده لیست استیضاح وزیر ورزش، پای تصمیم خود ایستاده‌اند.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس همچنین در رابطه به علل عدم وصول استیضاح وزیر ورزش در زمان مقرر (۳۱ اردیبهشت) گفت: چنانچه استیضاح در تاریخ مذکور وصول می‌شد، بایستی وزیر تا نهم خردادماه جهت پاسخگویی در مجلس حضور می‌یافت این درحالیست که مجلس شورای اسلامی تا ۱۸ خردادماه جاری به مدت دوهفته تعطیل است و به نوعی امکان برگزاری جلسه استیضاح وجود ندارد.

وی ادامه داد: علیرغم اینکه بیش از ۸۰ درصد نمایندگان امضاکننده لیست استیضاح، امضای خود را پس گرفته‌اند با این حال قول می‌دهم بعد از تعطیلات، طرح استیضاح در هیئت رییسه مجلس وصول و روند عادی خود را طی کند.

حسن نژاد خاطرنشان کرد: البته برخی از نمایندگان امضاکننده لیست هنوز در تصمیم خود مردد هستند و برخلاف میلی باطنی‌شان از ترس فشار افکار عمومی جرات پس گرفتن امضای خود را ندارند.

نماینده مرند و جلفا در خاتمه گفت: علاوه بر نمایندگان آذربایجانی، ۵ نفر از نمایندگان خارج از استان نیز جزو امضاکنندگان لیست قرار دارند که خوشبختانه برعکس اغلب نمایندگان آذربایجانی، قصد انصراف و پس گرفتن امضای خود را ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *