خانه / آخرین اخبار / انجام فرایند تحقیق و تفحص از واگذاری کشت و صنعت مغان

انجام فرایند تحقیق و تفحص از واگذاری کشت و صنعت مغان

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند افزایش قیمت کالاها گفت: به نظر می‌رسد دولت نظارتی بر بازار نداشته و روند قیمت‌گذاری و عرضه کالا در بازار را رها کرده است.

به گزارش یول‌پرس؛ صدیف بدری با اشاره به روند افزایش بی‌رویه و بدون دلیل قیمت کالاها در بازار اظهار کرد: به نظر می‌رسد دولت نظارتی بر بازار نداشته و روند قیمت‌گذاری و عرضه کالا در بازار را رها کرده است.

وی افزود: قیمت کالاهای ضروری مردم در بازار به صورت ساعتی و هفتگی در حال افزایش بوده که بخشی از آن مربوط به جو روانی حاکم ولی بیشترین دلیل آن عدم کنترل بازار توسط دولت است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر کالایی دارای قیمت تمام شده است که روند قیمت‌گذاری باید از سوی دولت در بازار کنترل و با متخلفان برخورد جدی شود.

وی به افزایش بی‌رویه قیمت مسکن و خودرو نیز اشاره کرد و گفت: این افزایش قیمت‌ها نشان دهنده عدم اراده دولت برای کنترل و نظارت بر بازار بوده که زمینه فعالیت دلالان و سوء‌استفاده کنندگان را فراهم کرده است.

بدری در بخش دیگری از سخنان خود به تعیین هیات رییسه تحقیق و تفحص از کشت و صنعت مغان نیز اشاره کرد و بیان داشت: بعد از ماه مبارک رمضان فرایند رسیدگی و کنترل اسناد موجود در دیوان محاسبات کشور، سازمان بازرسی و … توسط کارشناسان تعیین شده این هیات انجام می‌شود.

وی ادامه داد: نحوه واگذاری و قیمت‌گذاری کشت و صنعت مغان نیز در سازمان خصوصی سازی توسط کارشناسان هیات تحقیق و تفحص مجلس بررسی و نتیجه پس از جمع‌بندی به اطلاع عموم می‌رسد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: هیات تحقیق و تفحص از کشت و صنعت مغان سفری به شهرستان پارس آباد خواهند داشت تا از نزدیک وضعیت امکانات و نیروی انسانی این مرکز تولیدی بررسی شود./ فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *