خانه / آخرین اخبار / این دو نفر باعث لطمه به تیراختور بودند! + بیوگرافی
محمد تقوی مدعی شد؛

این دو نفر باعث لطمه به تیراختور بودند! + بیوگرافی

محمد تقوی با انتشار نام دو نفر، مدعی دخالت آنان در عدم موفقیت تیراختور گردید، موضوعی که با واکنش آنان همراه گردید.

به گزارش یول‌پرس؛ چند روز پیش محمد تقوی، سرمربی سابق و موقت تیراختور، از دست‌های پشت پرده برای عدم موفقیت تیراختور خبر داده و از اعلام نام آنان سخ گفت، موضوعی که با استقبال کاربران فضای مجاز و اصرار بر افشای نام آنان شد.

دیروز محمد تقوی با انتشار پستی جدید، نام دو نفر را اعلام و مدعی شده است که آنان دست‌های پشت‌پرده در عدم موفقیت تیراختور هستند. هنوز باشگاه تیراختور واکنشی به این موضوع نداشته ااست.

   دوستان عزیز تراکتوری که هیچوقت محبتهای هواداران واقعی این تیم را فراموش نمی‌کنم در چند روز اخیر با پیامهای بیشماری از من خواستند تا آدمهایی که به قصد منافع شخصی در اطراف این باشگاه بزرگ فعالیت می‌کنند و به تیم لطمه می‌زنند را معرفی کنم. با تماس مسئولین باشگاه تراکتورسازی متوجه شدم که از چند ماه پیش دست این افراد کاملا از بدنه باشگاه کوتاه شده و دیگر هیچ فعالیتی در باشگاه ندارند موضوعی بسیار خوشحال کننده که می‌تواند موجب موفقیت تراکتورسازی شود. انسان ترسویی نیستم و افشین عبدالهیان و منصور عظیمی و امثال این آقایون بدانند در فوتبال ایران از هیچکس ترس واهمه‌ای ندارم زیرا در فوتبال ایران به دنبال جایگاهی نیستم.

افشین عبدالهیان کیست؟

وی به عنوان سردبیر ارشد روزنامه ابرار ورزشی نام برده شده است که در تلویزیونو رادیو فعالیت دارد و بیشتر وی به عنوان مجری شبکه ورزش شناخته می‌شود.

نام این مجری تلویزیون بعد از سخنان حسین کعبی مبنی بر اینکه یک مجری تلویزیون از وی باج خواسته است، سر زبان‌ها افتاد و در حد یک شایعه و اتهام در سخنان غیررسمی اعلام شده و فراموش شد.

عبدالهیان دیروز بعد از انتشار پست تقوی، با انتشار متنی از خود دفاع کرده و شکایت قانونی از تقوی را مطرح کرده است.

منصور عظیمی کیست؟

برای شناخت منصور عظیمی، اولین بار در  درگیری وی با نکونام، نام وی به سر زبان‌ها افتاد لذا متنی که چند سال پیش سایت «صبح تهران» منتشر کرده است، بازنشر می‌گردد:

جواد نکونام امروز در گفت‌وگویش سعی کرده بیشتر در مورد روابط ناسالمی که در باشگاه استقلال وجود دارد صحبت کند، روابطی که از حضور افرادی معلوم الحال کنار سرمربی استقلال سرچشمه می‌ گیرند. فردی که نامش برای همه فوتبالی‌ها آشناست؛ منصور عظیمی کارگزار غیررسمی فوتبال که در سه سال گذشته از نزدیکان امیر قلعه‌نویی بوده است و با وجود اصرار همه رفقای نزدیک امیر به ترد او، وی همواره جای خود را در حوالی سرمربی استقلال حفظ کرده است.

اگرچه حداقل امسال و در فصل نقل و انتقالات دیگر اثری از حضور وی نبود و ظاهرا ارتباط او با سرمربی استقلال تلفنی شده بود.او جوانی با صورتی خندان و روابط عمومی بالاست که به هر حال توانسته در فوتبال ایران درآمد خوبی از را نقل و انتقال بازیکنان فوتبال به دست بیاورد. با این حال آنچه که نکونام ادعا می‌ کند این است که او به دنبال راه های جدیدی برای کسب درآمد از حاشیه فوتبال بوده و با توجه به ارتباط نزدیکش با امیر قلعه‌نویی بازیکنان مجبور بودند حرف او را گوش بدهند.

آقای منصور عظیمی وقت زیادی برای درس خواندن نداشته. جوان ۳۳ سالهای که متولد تبریز است قبل از اینکه مدرک دیپلمش را بگیرد، وارد بازار کار شده و بعد از مدتی جذب فوتبال شده.فعالیتهای فوتبالی او سابقه ای هشت ساله دارد اما شایعات زیادی در مورد فعالیتهای پنج سال اخیرش وجود دارد. شایعاتی که برخی از آنها ثابت شده و آقای منصور عظیمی به همین دلیل ممنوع الفعالیت است اما حمایتهایی که از او شده، همچنان در فضای فوتبال نگه اش داشته.

او از سال ۹۰ اجازه فعالیت به عنوان مدیر برنامه های بازیکنان را ندارد چند وقت پیش از سوی یکی از مراجع ذیصلاح دستور رسید آقای منصور عظیمی دیگر نباید کنار مربی معروف دیده شود اما آقای منصور عظیمی هنوز سر جای خودش هست!

۳ دیدگاه‌ها

  1. بولاردا گوناه یوخدی، گوناه او کسلرددی کی بوجور لجنلری قویولور بیزیم تیمه یخینلشلر بس نیه به سپاهانا، ذوی آهنه دیمیلر!!!!!!!!!

    22
    1
  2. الله لعنت ائلسین هر ایکیسنه

  3. سلام همیشه جنگ روانی برای تضعیف سایر تیم ها از جمله تراکتور و استقلال در صدا و سیما و نشریات وابسته هست. رفتن استوکس و … مالکیت مشترک دو باشگاه تبریزی و ….انچنان بزرگنمایی شد و در مقابل منع جذب بازیکن از سوی بین الملل برای پرسپولیس آنچنان مظلوم نمایی شد که این تیم بازیکنانش رو جذب کرد و در نیم فصل براش بازی کردند. بازیکن به تیم ملی نداد و غرغر کرد در حالی که وزیر محترم هماهنگ کرده بودند که بازیکنان پرسپولیس باید فقط در تیم بازی کنند تا آسیب نبینند و خسته نشوند !!!و … پرسپولیس در گروهش چهارم میشه بین ۱۶ تیم دوازدهم میشه وقتی تیم بی انگیزه السد رو میبره انگار فاتح جام باشگا ه های جهان شده!!!!!! حمایت مالی، ناداوری به نفع لنگ تهران و … همه و همه را به این موارد اضافه بفرمایید. همه چیز تحت الشعاع عشق جناب وزیر به لنگ تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *