خانه / آخرین اخبار / استیضاح وزیر در صورت عدم پیگیری حواشی بازی سپیدرود – تیراختور
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی؛

استیضاح وزیر در صورت عدم پیگیری حواشی بازی سپیدرود – تیراختور

نماینده بستان آباد، در واکنش به حواشی دیدار دو تیم‌ تیراختور و سپیدرود رشت گفت: اگر به شبهه اهمال یکی از بازیکنان تیم تیراختور، رسیدگی نشود تا استیضاح وزیر ورزش پیش می‌رویم.

به گزارش یول‌پرس، محمد وحدتی هلان، نماینده بستان آباد، در مورد حواشی بازی تیراختور و سپیدرود رشت اظهار کرد: به منظور رسیدگی به ادعاها و حواشی این دیدار صحبت‌هایی با معاون پارلمانی وزیر ورزش کردیم تا با جدیت تمام به این موضوع رسیدگی کرده و حقیقت ماجرا را شفاف‌سازی کنند.

وی افزود: مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی با ورود به این موضوع خواستار رسیدگی و شفاف‌سازی در این خصوص تا زمان فرا رسیدن دیدار دو تیم تیراختور و پرسپولیس شدند و در صورت عدم پیگیری به عنوان نماینده مردم در مجلس در پاسخ به این مطالبه مردمی و طرفداران تیم تیراختور تا مرحله تذکر به وزیر ورزش و جوانان و حتی استیضاح پیش می‌رویم.

وی در ادامه با قدردانی از اقدامات استاندار آذربایجان شرقی و عوامل نیروی انتظامی به منظور پیشگیری از تلفات و آسیب‌های بیشتر در بازی روز گذشته بین تیم‌های تیراختور و پیکان و ابراز تاسف از حواشی به وجود آمده در این بازی، بیان کرد: متاسفانه تعدادی از تماشاگران در این بازی مصدوم شدند.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: جلسه‌ای در این خصوص در استانداری آذربایجان‌شرقی با حضور مجمع نمایندگان استان برگزار و بر ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با پیشگیری از آسیب‌های بیشتر و فراهم کردن آرامش و امنیت خاطر شهروندان تاکید شد.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *