خانه / آخرین اخبار / بوی جنگ آذربایجان و ارمنستان به مشام می‌رسد

بوی جنگ آذربایجان و ارمنستان به مشام می‌رسد

نیکول پاشینیان نخست‌وزیر ارمنستان محل خدمت سربازی آشوت پاشینیان فرزندش را از اراضی قره‌باغ به منطقه نوباراشن واقع در ایروان پایتخت ارمنستان تغییر داد و این از سوی رسانه‌های اجتماعی به معنای نزدیکی جنگ قلمداد شد.

به گزارش یول‌پرس، امروز خبری جنجالی در شبکه‌های اجتماعی ارمنستان با این مضمون منتشر شد: بوی جنگ آذربایجان و ارمنستان به مشام می‌رسد. نیکول پاشینیان نخست‌وزیر ارمنستان محل خدمت سربازی آشوت پاشینیان فرزندش را از اراضی قره‌باغ به منطقه نوباراشن واقع در ایروان پایتخت ارمنستان تغییر داد.

«آرتسرون هوهانیسیان» سخنگوی وزارت دفاع ارمنستان در واکنش به این خبر در صفحه فیس‌بوک خود نوشت: نیروهای مسلح ارمنستان این اختیار را دارد که سربازهای خود را در زمان‌های مختلف و در مناطق مختلف به کار بگیرد.

لازم بذکر است وزارت دفاع آذربایجان امروز طی بیانیه‌ای اعلام کرد که «نه تنها قلمروی اشغالی آذربایجان، بلکه تمام  سرزمین ارمنستان تحت نظارت یگان‌های نظامی ما قرار دارد.»

۴ دیدگاه‌ها

 1. آذربایجان جرات حمله و جنگ را ندارد

  18
  19
  • رضایی ملنگ جمهوری آذربایجان قدرت تصرف سراسر جمهوری ایروان را دارد ارمنستان جعلی خاک اسلام است نه ارمنی های نجس و همپیاله تو

   8
   7
  • روسیه از بس دیکتاتور شده رو الان فقر گرفته پنجاه درصدش به غیر از تهیه غذا کاری دیگه نمیکنن بزرگترین حامی عرمنستان روسیه هس کمکهاش هم از طریق عیران به اونجا میرسه متحد اذربایجان امریکا اسراییل و کلیه کشورهای اتحادیه اروپاس روسیه جرات نداره رو حرف امریکا حرف بزنه به زودی ارمنستان استان سوم اذربایجان میشه

   3
   6
 2. وقتی قدرتش رو دارد باید هر چه زودتر خاک اسلام را آزاد کند. دست دست کردن فایده ای ندارد

  15
  13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *