خانه / آخرین اخبار / سوگیتا: سن چاغرسان گلرم من/ سوباسا لقبی که دوست دارم

سوگیتا: سن چاغرسان گلرم من/ سوباسا لقبی که دوست دارم

بازیکن ژاپنی تیم تیراختور گفت: از اینکه تماشاگران تیراختور من را سوباسا صدا می‌زنند، خوشحال هستم.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، یوکیا سوگیتا در مورد شروع فوتبالش اظهار کرد: من فوتبالم را در کشور خود آغاز کرده و برای ادامه فوتبالم به کشور اسپانیا و سوئد رفتم و بعد از این ۲ کشور به ایران آمده و پیراهن تیم تیراختور را بر تن کردم.

وی گفت: لیگ ایران لیگ خوب و کاملی است و برای همین این لیگ را انتخاب کردم و اینجنت من تیم تیراختور را پیشنهاد کرد و من لیگ ایران را انتخاب کرده و به تیم تیراختور پیوستم.

سوگیتا تصریح کرد: پیش از این تجربه بازی در چنین تیم پرطرفداری نداشتم و از این بابت که به تیم تیراختور پیوستم، خوشحال هستم و از حضور هواداران تیم تیراختور انرژی می‌گیرم و افتخار می‌کنم که در تیم تیراختور حضور دارم.

بازیکن ژاپنی تیم تیراختور تبریز یادآور شد: وقتی در شهر تبریز قدم می‌زنم روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ عکس سلفی هواداران با من می‌گیرند و اگر بخواهم هواداران تیم تیراختور را به خانواده‌ام و دوستانم تعریف کنم، باید بگویم تماشاگران و هواداران پرشوری هستند.

سوگیتا در مورد مقایسه‌اش با سوباسا شخصیت کارتون فوتبالیست‌ها بیان داشت: من ایام نوجوانی این کارتون را دیدم و خیلی خوشحال هستم که در تبریز به من سوباسا می‌گویند و در تیم‌های قبلی که با‌زی می‌کردم به من سوباسا نمی‌گفتند.

وی در مورد پوشیدن پیراهن شماره ۲۴ گفت: من از زمانی که به فوتبال علاقمند شدم و فوتبال را شروع کردم به شماره ۲۴ علاقمند بودم و حالا هم این شماره را بر تن دارم.

سوگیتا در مورد بازی ایران و ژاپن در جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: دوست داشتم تیم ایران برنده بازی شود، زیرا همبازی‌های من در تیراختور در تیم ملی ایران حضور داشتند و دوم اینکه می‌خواستم به هموطنانم در ژاپن این پیام را بدهم که  ایران کشوری قابل احترام و خیلی خوبی است.

اولین بازیکن ژاپنی لیگ برتر فوتبال کشور گفت: در بازی مقابل استقلال تهران و نفت آبادان در دور برگشت بهترین بازی‌هایم در لیگ برتر بود و بهترین بازی را داشتم و در مورد دوستانم در تیراختور باید بگویم با ساسان انصاری، قائم و احسان پهلوان هم‌صحبت هستم و با اشکان و مسعود شجاعی رابطه خوبی دارم.

سوگیتا در مورد الگوی ورزشی‌اش گفت: سبک بازی مسی را خیلی دوست دارم و خود واقعی رونالدو را بیشتر ترجیح می‌دهم.

وی گفت: محمدرضا زنوزی مالک بسیار خوبی است که حکم پدری را برای باشگاه دارد ‌و در مورد استوکس هم  باید بگویم وی یک مهاجم تمام کننده حرفه‌ای است.

وی در مورد شهر تبریز هم گفت: شهر زیبایی که با تیراختور می‌شناسند و در مورد اینکه  در این مدت که در تبریز بودم چه کلمه ترکی یاد گفتم باید بگویم: “سن چاغرسان گلرم من”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *