خانه / آخرین اخبار / دادگاه یول‌پرس به جلسه چهارم کشید + عکس

دادگاه یول‌پرس به جلسه چهارم کشید + عکس

دادگاه بررسی به موضوع شکایت استاندار آذربایجان‌غربی از وب‌سایت یول‌پرس برای سومین بار تجدید شده و به جلسه چهارم موکول شد.

به گزارش یول‌پرس؛ لحظاتی پیش ابلاغیه جلسه چهارم دادگاه رسیدگی به موضوع شکایت استاندار آذربایجان‌غربی علیه وب‌سایت یول‌پرس ابلاغ شده و مورخه ۹۸/۰۴/۱۰ به عنوان تاریخ رسیدگی به این پرونده اعلام شد.

لازم بذکر است جلسه سوم این دادگاه به دلیل عدم ارائه حکم ماموریت معتبر (بدون امضای وزیر کشور) برای استاندار، بدون ‌نتیجه به پایان رسید.

گزارش جلسات دوم و سوم دادگاه از لینک‌های زیر قابل مشاهده است، جلسه اول نیز به دلیل عدم حضور استاندار و یا نماینده قانونی آن، برگزار نگردید.

جلسه دوم (لینک)
جلسه سوم (لینک)

۳ دیدگاه‌ها

 1. هش قلط دارتا بیلمز

  7
  2
 2. واقعا باعث تاسف هستش که یه استندار تحمیلی که به پیشنهاد صادق زیبا کلام برای اذربایجان غربی انتخواب شده و در مدارسش رقص کردی راه میندازن به جای درس دادن …. تو کنکور برای تربیت معلم با هزار جور تقلب فقط از کرد ها گزینش میکنه …. کاش میتونستیم یه جواب قاطع به این استاندار فاسد که تحت حمایت پ ک ک هستش رو بدیم

  9
  2
 3. اظهارات مدیر مسئول یول و مخصوصا جناب نظری در جلسه قبل بسیار عالی بود. شماها نماینده صدای یک ملت هستید حقی برای عقب گرد ندارید. با تمام توان برای مبارزه با قوم گرایی و شکاف قومیتی در استان به پیش بروید. استاندار کسی نیست که برای رسانه ها و اظهار نظر مردم حد و مرز تعیین کند. او بایستی خودش حدو مرز خودش را بداند.

  8
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *