خانه / آخرین اخبار / سرمربی تیراختور از استانبول معرفی خواهد شد

سرمربی تیراختور از استانبول معرفی خواهد شد

با توجه به منتفی شدن حضور برانکو و سرمربیان داخلی در تیراختور، طی چند روز آینده، سرمربی جدید تیراختور در استانبول معرفی خواهد شد.

به گزارش یول‌پرس؛ بعد از آنکه شایعاتی مبنی بر ناراحتی برانکو از لو رفتن مذاکرات وی با مدیران تیراختور منتشر شد  با سخنان دیروز این سرمربی، می‌توان گفت که حضور این سرمربی در آذربایجان منتفی شده و از سوی دیگر با دور از ذهن بودن حضور علی دایی در تیراختور و قرار داد جدید جواد نکونام، به نظر می‌رسد باید منتظر معرفی سرمربی خارجی از استانبول باشیم.

گرچه تنها سرمربی داخلی که حضور وی در تیراختور محتمل است، افشین قطبی می‌باشد، اما مدیرعامل جدید تیم، خبر از مذاکره با سرمربیان خارجی و توافق در ترکیه داده است.

صادقیان در این خصوص گفته است: اگر نیاز باشد و بعد از اینکه گزینه سرمربیگری نهایی شد برای مذاکرات و توافقات نهایی راهی ترکیه می‌شوم. در حال حاضر با ۴ مربی خارجی در حال مذاکره هستیم که در ۲ – ۳ روز آینده سرمربی جدید خود را معرفی می‌کنیم.

او درباره مذاکره با برانکو و قلعه نویی بیان کرد: این مربیان جز گزینه‌های سرمربیگری ما نیستند و به طور یقین مربیان داخلی مدنظر ما نیستند و فقط جذب یک مربی خارجی صاحب نام را در دستور کار قرار دادیم.

با این اوصاف حضور سرمربیان داخلی و برانکو در تیراختور منتفی بوده و باید در روزهای آینده شاهد یک چهره جدید برای تیراختور باشیم.

از طرفی با توجه به دستور زنوزی برای عدم نقل و انتقالات تا زمان معرفی سرمربی، به نظر می‌رسد طی چند روز آینده (اوایل هفته بعد) سرمربی جدید خارجی معرفی خواهد شد، موضوعی که مدیرعامل جدید آن را تائید کرده و گفت: ما قصد داریم در ۲ – ۳ روز آینده سرمربی تیم را معرفی کنیم تا خیال هواداران و مردم در این باره راحت شود.

۲ دیدگاه‌ها

 1. هوالبصیر
  سلام
  دستتون درد نکنه
  اما هر بازیکنی یا هر مربی دوست دارید بیارید فایده ای نداره!
  تا وقتی تیم سوگلی پایتخت هست هیچ تیمی شانس قهرمانی نداره الان ۴ امین جام را هم با ظلم بهشون تقدیم کردن سال بعد هم ۲ جام دیگر م یخواهند تا شش جعلی خود را با شش ظالمانه واقعیت بخشند.
  ان الله لا یحب الظالمین

  3
  2
  • سلام- این فصل خیلی خوب با لیکنز پیش می رفتیم ولی کار ناجوانمردانه ای که دروازه بان تیراختور انجام داد همه چیز رو نابود کرد و لیکنز هم اصلا نتونست تیم رو جمع و جور کنه و تیم پشت سر هم باخت، به هر حال هر فصل یک اتفاقی می افته و ما از قهرمانی و حتی سهمیه آسیا دور میشیم! ولی بنده با قول هایی که آقای زنوزی دادن برای فصل پیش رو خیلی امیدوار هستم. فقط یک نکته اون هم این که کاش آقای زنوزی افرادی رو تو تیراختور مسئول کنند که سابقه ورزشی و فرهنگی داشته باشند نه صرفا اقتصادی!
   ختم کلام: یاشاسین تیراختور-یاشاسین آذربایجان.

   3
   1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *