خانه / آخرین اخبار / کشته شدن یکی دیگر از اهالی شهرستان ماکو به دست تروریست‌های پ.ک.ک

کشته شدن یکی دیگر از اهالی شهرستان ماکو به دست تروریست‌های پ.ک.ک

یکی از اهالی شهرستان ماکو که توسط گروهک تروریستی پ.ک.ک ربوده شده و مبلغ 300 میلیون تومان باج از خانواده وی مطالبه کرده بودند، به دلیل عدم پرداخت مبلغ درخواستی، فرد روبوه شده به قتل رسید.

به گزارش یول‌پرس به نقل از انجمن بی تاوان،عصر دیروز شخصی به نام حسین ولیلو قزلباش یکی از اهالی روستای پنجرلو از توابع شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی که در مورخ ۹۸/۲/۲۸ توسط عناصر گروهک تروریستی پ.ک.ک ربوده شده بود، کشته شد.

خانواده حسین ولیلو قزلباش در گفت و گو با خبرنگار انجمن بی تاوان بیان کردند بعد از اینکه مقتول در مورخ ۹۸/۲/۲۸ مطابق معمول برای انجام کارهای روزمره دامداری به ییلاق رفته بود، دیگر از وی خبری نشد تا اینکه عناصر تروریست های پ.ک.ک با ان ها تماس گرفته و مبلغ سیصد میلیون تومان را در قبال آزادی وی درخواست کردند که متاسفانه آن ها قادر به تامین مبلغ مذکور نشدند.تا اینکه عصر دیروز تروریست های پ.ک.ک با آن ها تماس گرفته و خبر کشته شدن حسین ولیلو قزلباش را به ایشان داده بودند.

با جست و جوی افراد محلی جنازه مقتول که در داخل سنگ های آذرین دفن شده بود پیدا شد.

با بررسی پزشکی قانونی مشخص شد که مقتول با تحمل شکنجه فراوان و بعد از اصابت گلوله از ناحیه پشت سر به قتل رسیده است.

۳ دیدگاه‌ها

 1. خدا شاهده منتظر اون روزم که در مقابل این مهاجرا تو میدان نبرد باشیم تمامی تروریست گری ۱۵۰سال اخیر رو همشو بد جوری تلافی میکنیم تنها چیزی که لازممونه بیداری ملت اذربایجان هستش

  31
  2
 2. تروریست های وحشی ، واقعا نیروهای امنیتی ایران مشغول چه کاری هستند که این کولی های مهاجر اینگونه جولان می دهند.
  واقعا کار کثیف این گوهک اجنبی ها حمایت دارد که از طرف نمایندگان بی شرف (که در مجلس رخنه کرده اند) حمایت می شوند

  29
  2
 3. این شخص و فرد دیگری که چند وقت پیش توسط پژاک کشته شدند هر دو کرد بوده و بر علیه نیروهای پژاک با مقامات جمهوری اسلامی همکاری اطلاعاتی می کردند، امیدوارم که این نظر را هم چاپ کنید با تشکر

  4
  24

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *