خانه / آخرین اخبار / تونی با تیراختور به توافق نرسید + عکس

تونی با تیراختور به توافق نرسید + عکس

سرمربی پرتغالی سابق تیراختور در پیامی به هواداران این تیم از عدم توافق در مذاکرات خود با مسئولان این باشگاه خبر داد.

به گزارش یول‌پرس؛ تونی اولیویرا که چند روز پیش طی پیامی معنادار به هواداران تیراختور از بازگشتش به این تیم در آینده نزدیک خبر داده بود، در جدیدترین پیام خود به پرشورها تأیید کرد که با مسئولان این باشگاه مذاکراتی انجام داده اما برای عقد قرارداد به توافق نرسیده است. تونی در این پیام اعلام کرده که با وجود اینکه پیشنهاد مالی تیراختور بسیار خوب بوده اما شرایط بندهای قرارداد از نظر او غیرمنصفانه بوده و همین امر باعث شده است تا این پیشنهاد همکاری را قبول نکند.

متن پیام این مربی بدین شرح است:

«طرفداران تیراختور بزرگ عزیز، عید رمضان بر شما و خانواده‌هایتان مبارک.

برخی از نکات وجود دارد که باید درباره آنها توضیح بدهم. چند هفته‌ای است که مذاکراتی را با باشگاه تیراختور انجام می‌دهیم. من بسیار دوست داشتم با مردم تبریز دیدار دوباره‌ای داشته باشم و کارهایم در تیراختور را با تحقق قول‌هایی که از قبل داده‌ام، به پایان ببرم. هدف من این بود که عنوان قهرمانی را برای تیراختور به ارمغان بیاورم، اما آنچه در مذاکرات ما حاصل شد، عدم توافق با باشگاه بود.

متاسفانه با توجه شرایط و آنچه من می‌خواستم قرارداد پیشنهادی باشگاه عادلانه نبود. از آنجا که می‌دانم این زمان برای تیراختور طلایی و مهم است، من هرگز وقت تلف نمی‌کنم. من به مسئولان باشگاه اعلام کردم که قرارداد با این شرایط ناعادلانه را قبول نمی‌کنم و بهتر است دنبال مربی دیگری باشند. البته مشکل ما بر سر پول نبود چون باشگاه مبلغ بیشتری از درخواست من پیشنهاد داده بود.»

همیشه به مردم آذربایجان و طرفداران تیراختور احترام می‌گذارم و آنها را در قلبم قرار می‌دهم. آرزو می‌کنم لحظاتی شاد و موفق را در زندگی تیراختور و کنار خانواده تیراختور داشته باشید.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *