خانه / آخرین اخبار / پسر تونی دلیل اصلی عدم توافق این مربی با تیراختور

پسر تونی دلیل اصلی عدم توافق این مربی با تیراختور

در حالیکه باشگاه تیراختور و تونی اولیویرا  برای حضور این مربی در راس کادر فنی تیراختوری ها در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر به توافقات اولیه رسیده بودند اما اصرار این مربی مبنی بر حضور پسرش روی نیمکت، این مذاکرات را به بن بست رساند.

به گزارش یول‌پرس به نقل از مدیریت این باشگاه، مدیران تیراختور در پی درخواست هواداران و نتایج قابل قبول تونی اولیویرا به همراه تیراختور در فصول گذشته با این مربی برای حضور در نیمکت سرخپوشان تبریزی در فصل آینده لیگ برتر  وارد مذاکره شدند که در طی این مذاکرات در تمامی موارد مالی و فنی توافق حاصل شد و تنها روی یک بند طرفین به توافق نرسیده و مذاکرات به بن بست رسید.

در این مذاکرات سرمربی پرتقالی اصرار داشت تا پسرش به عنوان یکی از دستیاران وی در باشگاه تیراختور حضور داشته باشد که مدیران باشگاه تیراختور به دلایلی با حضور پسر تونی مخالفت کردند.

این گزارش ادامه می دهد در حالیکه باشگاه  تیراختور تونی را در انتخاب دستیارانش آزاد گذاشته بود اما به وی اعلام کرده‌اند که به دلایلی پسرش را نباید به عنوان دستیار انتخاب کند که بازهم در صورت موافقت تونی، وی می تواند به عنوان سرمربی فصل جدید تیراختور روی نیمکت این تیم حضور یابد.

تونی اولیویرا نیز چند روز پیش با انتشار پیامی از مذاکرات خود با باشگاه تیراختور خبر داده و اعلام کرد که نتوانسته با این باشگاه به توافق برسد. وی در بخش دیگر سخنانش به مسائل مالی اشاره کرده و گفته است که پیشنهاد مالی باشگاه حتی بالاتر از درخواست من بود./ ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *