خانه / آخرین اخبار / حقوق تیراختور بطور کامل دفن شد

حقوق تیراختور بطور کامل دفن شد

طرح استیضاح وزیر ورزش بطور کامل از دستور مجلس خارج شد تا در تداوم سناریوی تکراری فصول گذشته، حقوق تیراختور بطور کامل برای این فصل نیز دفن گردد.

به گزارش یول‌پرس، در هفته‌های پایینی لیگ برتر که بصورت مشکوک تیراختور از کورس قهرمانی و لیگ آسیا باز ماند، اعتراض نمایندگان  مسئولان به اوج خود رسید و حتی شایعاتی مبنی بر کسر امتیاز برخی تیم‌ها و تغییر نتایج به گوش رسید.

با اثبات تبانی فروزان که منجر به بازداشت وی و همسرش گردید و در ادامه به استیضاح وزیر ورزش و جوانان انجامید اما با اتمام لیگ برتر و فروکش کردن تب فوتبال، مسئله فروزان فراموش شده و روز به روز از تعداد امضاهای نمایندگان کاهش یافته و امروز نیز استیضاح وزیر از دستور مجلس خارج شد.

یوسف‌نژاد،عضو هیأت رئیسه مجلس در خصوص این استیضاح گفت: با کاهش تعداد امضای استیضاح کنندگان وزیر ورزش به ۸ نفر این استیضاح منتفی و از دستور کار مجلس خارج شد.

البته این سناریویی تکراری است و در فصول گذشته نیز اینگونه اتفاقات با کش زیاد، هیچ زمانی به نفع تیراختور نبوده است و برای فصل هیجدهم نیز مسئله تبانی، رشوه و اشتباهات داوری و … فراموش خواهد شد و بعد از مدتی نیز همانند  اتفاقات جمعه سیاه فوتبال آذربایجان، کسی به یاد نخواهد آورد حق قهرمانی تیراختور با گذر زمان دفن گردید.

۷ دیدگاه‌ها

  1. برید یقه نماینده های خودتون رو بگیرید . شماها که ادعا میکنید تراکتور برای همه ترکهای ایرانه 😂😂😂😂 چرا پس نماینده های بقیه استانها تراکتور رو حساب نمیکنن ؟

    7
    56
  2. یاد یه عبارت تکراری در زمان قدیم افتادم که م یگفت ” مملکت اباد،‌رعیت راضی، پادشاه به سلامت باد” حالا داریم” لنگ قهرمان قلابی، لنگی ها راضی، وزیر به سلامت باد” همه جور حمایت برای قهرمانی قلابی لنگ تهران در دو جام کشور انجام شد و حق بسیاری تیم ها ضایع شد انگار نه انگار …. مطمئن باشید سال بعد هم تکرار مکررات است و لنگی نورچشمی وزیر وضعیت از قبل تعیین شده ای خواهد داشت.

    26
    2
  3. خاک تو سرتون کنم نماینده بی شعور و ساتقین

    27
    2
  4. بالاخره شام وزیر کار خودشو کرد

    26
    1
  5. تراختور و تمام تیم های آذربایجان باید از مسابقات انصراف بدهند و کنار بکشند .
    مطمئن باشید که وضعیت همیشه اینگونه خواهد بود و چیزی درست نخواهد شد .
    یعنی هم توهین و فحش خواهیم شنید و تحقیر خواهیم شد (مثلا شعار ائششک ائششک فارس ها در تهران و فحاشی های زشت دیگر در تهران و دیگر شهرهای فارس نشین )و هم اینکه با ناداوری ها و مافیا سر تیم های آذربایجان با پنبه بریده خواهد شد .

    2
    1
  6. جدا از این همه تبعیض ها .به دیدگاه بنده اینده تراکتور خیلی روشن هستش و شاید تیمی بشه که تو اسیا نظیرش نباشه.اونم فقط به کمک هواداران محقق میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *