خانه / آخرین اخبار / خرید بعدی تیراختور از برزیل است + عکس

خرید بعدی تیراختور از برزیل است + عکس

سلیو فریرا دوس سانتوس مدافع برزیلی که سابقه بازی در تیم تیراختور را دارد، خرید بعدی این تیم آذربایجان خواهد بود.

به گزارش یول‌پرس؛ سلیو فریرا دوس سانتوس مدافع بلند قامت در کنار مسئولان باشگاه تیراختور دیده شده است؛ او به همراه آن ها راهی هتل المپیک شد تا مشخص شود خرید بعدی تیراختور این بازیکن نام آشنا است.

در زمستان لیگ چهاردهم و در روزهایی که تیراختور از مشکلات دفاعی رنج می برد، تونی اولیویرا از بازار برزیل مدافعی بلند قامت را به ایران آورد تا در ترکیب تیم سرخپوش آذربایجان به میدان برود. او در طول یک نیم فصل ۹ بازی انجام داد و یک گل هم زد و با نمایش های فوق العاده اش، محبوبیت زیادی را نزد هواداران تیراختور به دست آورد.

این مدافع ۳۱ ساله است و از قد ۱۸۹ سانتی متری بهره می برد. باتوجه به این که سلیو چپ پا است، می تواند در پست دفاع چپ نیز به میدان برود و سابقه بازی در پست هافبک دفاعی را هم دارد.

نکته مثبت درباره این بازیکن این است که او فصل پیش ۳۳ بازی در لیگ تایلند انجام داد و جزو بازیکنان مهم تیمش بود. حالا باید دید آیا او می تواند درخشش خود در لیگ چهاردهم را در لیگ نوزدهم نیز نشان دهد و خیال تیراختوری ها را از خط دفاع راحت کند یا خیر؟

باتوجه به جذب محمدرضا خانزاده و سلیو فریرا و همچنین حضور ایمان سلیمی، به نظر می رسد پرونده نقل و انتقالاتی تیراختور برای پست دفاع میانی به این شکل بسته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *