خانه / آخرین اخبار / هوادران والیبال پشت درهای استادیوم خواهند ماند؟!

هوادران والیبال پشت درهای استادیوم خواهند ماند؟!

متاسفانه در فروش آنلاین بلیت‌های مسابقات لیگ ملتهای والیبال در اورمیه، اکثر صندلی‌ها و سکوها رزرو و تحت عنوان سهمیه ای به اداراتی همچون ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش و استانداری تخصیص یافته است و اگر چنین نیست مسئولان باید شفاف‌سازی کرده و ابهام زدایی کنند.

یول‌پرس: خبرهای ناامید کننده ای از عدم اختصاص بلیت مسابقات لیگ ملتهای والیبال به گوش می رسد. طبق آنچه که در شبکه‌های اجتماعی و در گفتگوهای درگوشی رد و بدل می شود این موضوع به شدت مورد انتقاد قرار می گیرد.

چرا که ظاهرا قرار نیست بلیتی به دست هواداران واقعی والیبال که چندین سال است با دورنالار یوواسی عجین شده و در تابستان و زمستان رهسپار این ورزشگاه برای تشویق تیم محبوبشان شده اند، برسد.

از هم اکنون و قبل از شروع ثبت نام بلیت های مسابقات با کدملی، متاسفانه اکثر صندلی ها و سکوها رزرو و تحت عنوان سهمیه ای به اداراتی همچون ورزش و جوانان ، آموزش و پرورش و استانداری تخصیص یافته است و اگر چنین نیست مسئولان باید شفاف‌سازی کرده و ابهام زدایی کنند.

ابهام در فروش بلیت مسابقات موجب نارضایتی شدید هواداران و طرفداران واقعی پایتخت والیبال آسیا شده و از سویی دیگر عده ای معتقدند مرموزیت و ابهامی در این شرایط وجود دارد که دستهایی پشت پرده در حال مدیریت سکوهای ورزشگاه پیش از برگزاری مسابقات هستند و از هم اکنون کارمندان ادارات و به ویژه بانوان از سوی مسئولان مربوطه شان برای رعایت شئونات و عدم انجام برخی حرکات و رفتارها در حال توجیه شدن هستند.

طبق شنیده ها که باید رفع ابهام شود و مسئولان شفاف سازی کنند، تعداد ۱۲۰۰ بلیت به کارمندان آموزش و پرورش و تعداد ۱۲۰۰ بلیت به استانداری و ورزش و جوانان تخصیص یافته و تعداد ۵۰۰ بلیت هم به مسئول برگزاری مسابقات یعنی باشگاه شهرداری داده اند و از تعداد ۴۵۰۰ عدد صندلی موجود از هم اکنون ۲۹۰۰ عدد صندلی به اضافه ۴۰۰ عدد صندلی بانوان رزرو شده است.

نتیجه و ماحصل این حرکت عدم راهیابی هواداران و طرفداران دو آتیشه به سالن و سستی و رخوت در دورنالاریوواسی و در نتیجه آبروریزی برای شهرمان خواهد بود، چرا که کارمندانی که از طریق سیستم اداری و هماهنگ شده و همراه با روسا و مدیران کل خود در سالن حاضر می شوند، مقید به سیستم و اصول اداری بوده و از قدرت تحرک و هیجان کافی برخوردار نخواهند بود.

در کل باید متذکر شویم این حق واقعی طرفدارانی است که در همه حال در دورنالاریوواسی حضور یافته اند و محروم کردن آنها از طریق مدیریت بلیتها برای عدم حضورشان کاری غیراخلاقی، مذموم و ناشایست  است.

یک دیدگاه

 1. شرف ایستیر دوز ایشله ماخ .

  سن الله بیزی نه فرض اله ییبلر ؟

  گدین سیز ایستادیومو دولدورون .

  هر نه جور ده باشارسیز اوردا شوعار ورین .

  1
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *