خانه / آخرین اخبار / آذربایجان و سپیدرود آشتی می‌کنند / بلبلی به تیراختور می‌آید

آذربایجان و سپیدرود آشتی می‌کنند / بلبلی به تیراختور می‌آید

مدیرکل تیم سپیدرود رشت مدعی شد که زنوزی قصد دارد پرونده‌های بین سپیدرود و تیراختور را حل و فصل کرده و محمد بلبلی را به تیراختور بیاورد.

به گزارش یول‌پرس، کیومرث بیات در خصوص بلبلی، هافبک تیم خود گفت: در حال حاضر سه باشگاه فولاد خوزستان، استقلال تهران و تراکتورسازی خواهان بلبلی هستند. بلبلی را به باشگاهی می دهیم که رقم بیشتری بپردازد.

وی ادامه داد: رقم تراکتورسازی از همه بیشتر است. بنده با آقای زنوزی مالک باشگاه تراکتور هم صحبت کردم. او گفت مشکلاتی که بین تراکتورسازی و سپیدرود وجود داشت و پرونده های قضایی که در تبریز تشکیل شده است را جمع می کند. زنوزی گفت سپیدرود را دوست دارد و اقدام تماشاگران سپیدرود (در بازی با تراکتورسازی) احساسی بوده است که باید کار فرهنگی انجام بدهیم. مالک تراکتورسازی حتی گفت هر موقع سپیدرود کمکی بخواهد دریغ نمی کنم. این دیدگاه زنوزی است.

مالک سپیدرود در خصوص احتمال حضور این بازیکن در تیراختور نیز گفت: افکار ما و تراکتورسازی به هم نزدیک تر است. زنوزی حتی گفت حاضرم به رشت بیایم و از هواداران سپیدرود دلجویی و به تیم سپیرود کمک کنم. او گفت دوست داریم پرونده قضایی در رشت و تبریز جمع شود. زنوزی دنبال این نیست که چون حالا سپیدرود در فشار است، عدد و رقم بلبلی را پایین بیاورد.

لازم به ذکر است این موضوع در حالی اعلام می‌شود که دو روز پیش تصویری از این بازیکن در حال امضای قرارداد با استقلال منتشر شده بود و فولادی ها نیز اعلام کرده‌آند قبلا با این بازیکن قرارداد بسته‌اند.

محمد بلبلی متولد ۱۳۷۶ در فریدون‌کنار بوده و یکی از بازیکنان جوان لیگ کشور است که فصل گذشته برای اولین بار در لیگ کشور توپ زد و در ۹ بازی سپید رود حاضر و موفق شد ۲ گل برای تیمش بزند.

۲ دیدگاه‌ها

  1. ول کنید بایرامی را بیاورید چند بازیکن تورک از شهرهای مختلف ایران شناسایی کنید پرورش دهید یکروز هم این آقا مثل دروازه بان خیانت خواهد کرد حیا کنید

    19
  2. باز که آقای زنوزی میخواد دسته گل به آب بده بابا مگه استان آزربایجان شرقی کم استعداد فوتبالی داره چه اصراری با اوردن بازیکنان غیر تورک اونم از شوید رود شعبه دوم چرت پلیس هست

    18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *