خانه / آخرین اخبار / تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز به تاریخ پیوست! + تصویر نامه

تیم‌های ورزشی شهرداری تبریز به تاریخ پیوست! + تصویر نامه

سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و شهرداری تبریز از عدم تیمداری این سازمان در رشته‌های فوتبال، والیبال و دوچرخه‌سواری خبر داد.

به گزارش یول‌پرس به نقل از آناج؛ باشگاه شهرداری تبریز جزو قدیمی‌ترین باشگاه‌‌‌های شمالغرب کشور است که سابقه دو دهه فعالیت در ورزش قهرمانی را دارد. این باشگاه که در طول حیات خود در رشته‌های مختلف ورزشی سرمایه‌گذاری کرده و دارای ۲۸ تیم ورزشی بود، سال گذشته با رای شورای حل اختلاف استان مبنی بر غیرقانونی بودن حضور سازمان ورزش در ورزش قهرمانی تا مرز نابودی کامل پیش رفت.

درهمین راستا، بسیاری از تیم‌های شهرداری تبریز که در ورزش قهرمانی فعالیت می‌کردند، منحل شدند. در این میان، شاخص‌ترین تیمی که از صفحه روزگار محو شد بی‌تردید تیم بسکتبال شهرداری تبریز بود که این اتفاق بعد از قهرمانی آسمان‌خراش‌های تبریزی در رقابت‌های سوپرلیگ باشگاه‌های کشورمان رخ داد. همچنین تیم‌هایی نظیر شطرنج، تنیس روی میز و … هم با این رای به حیات خود خاتمه دادند.

اما در ادامه این سریال نابودی تیم‌های ورزشی باشگاه شهرداری تبریز، اکنون نامه‌ای به تحریریه آناج رسیده است که حکایت از پایان کار سه تیم باقی مانده این باشگاه دارد.

در این نامه که از طرف حجت‌الاسلام و المسلمین حسین قدوسی‌نیا، سرپرست جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان نگارش یافته است، مسئول این سازمان از عدم تیمداری در رشته‌های فوتبال، والیبال و دوچرخه‌سواری و واگذاری امتیاز این تیم‌ها با اولویت فروش به داخل استان و در صورت نداشتن خریدار به خارج از استان خبر داده است.

تصویر این نامه را در ادامه مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/

یک دیدگاه

  1. شطرنج و دچرخه سواری باید حفظ میشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *