خانه / آخرین اخبار / شورای شهر اورمیه به دنبال توقف تیم‌داری شهرداری است

شورای شهر اورمیه به دنبال توقف تیم‌داری شهرداری است

رییس شورای شهر اورمیه گفت: هیچ مسوول و مردمی راضی به انحلال تیم والیبال این شهر نبود و نیست و آن چه که ما به دنبال آن بودیم واگذاری تیم به بخش خصوصی و توقف تیم‌داری شهرداری در لیگ والیبال بود.

به گزارش یول‌پرس به نقل از فارس، محمدرضا علی‌زاده امام‌زاده دیروز در همایش شوراها که در سالن شهید نیکخواه استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات والیبال بهترین فرصت برای معرفی ظرفیت‌های والیبال اورمیه به شمار می رود، اظهار کرد: علاوه بر آن برگزاری مسابقات لیگ ملت های والیبال جهان بهترین ابزار برای معرفی اورمیه و تحقق شعار اورمیه ۲۰۲۰ است.

وی افزود: آماده‌سازی اورمیه برای میزبانی یک کار تیمی بود و رئیس سابق فدراسیون والیبال، استاندار، شهرداری و معاونان شهرداری تلاش‌های زیادی برای برای میزبانی این دوره از مسابقات کرده‌اند.

رییس شورای شهر اورمیه با اشاره با اینکه شوراها با اعتماد مردم رای آورده و باید به وظایف خود واقف باشند، بیان کرد: یکی از مشکلات شوراها این است که به وظایف و قوانین شورا واقف نبوده و گاهی سلایق خود در قوانین وارد می‌کنند که مشکلات جدی را به وجود می‌آورد.

وی تصریح کرد: هیچ مسوول و مردمی راضی به انحلال تیم والیبال این شهر نبود و نیست و آن چه که ما به دنبال آن بودیم واگذاری تیم به بخش خصوصی و توقف تیم‌داری شهرداری در لیگ والیبال بود.

امام‌زاده تصریح کرد: متاسفانه با توجه به اینکه اساسنامه باشگاه تدوین نشده بود، معیشت کارمندان با مشکل مواجه شده و از طرف دیگر نیز وظیفه شهرداری تیم‌داری حرفه‌ای نیست و هزینه کرد شهرداری برای تیم، تصرف غیرقانونی اموال مردم است.

وی با تاکید بر اینکه در مراکز استان‌ها باید مراکز پژوهشی دایر شود، عنوان کرد: پژوهش موجب پیشرفت جامعه و ارتقای کیفی و کمی آن و سرانجام تحول ژرف برای بشریت ایجاد می‌کند بنابراین باید در مراکز استان‌ها مراکز پژوهشی دایر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *