خانه / آخرین اخبار / گله‌مندی بازیکن تیراختور از وضعیت خود + عکس

گله‌مندی بازیکن تیراختور از وضعیت خود + عکس

هافبک تیم تیراختور با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، از مدیران باشگاه گله کرد.

به گزارش یول‌پرس؛ دانیال اسماعیلی‌‌فر که یکی از سربازان تیم تیم ذوب‌آهن در  تیراختور حضور داشت، با اتمام فصل گذشته، آذربایجان را ترک کرد که بعد از خروج وی به همراه چند بازیکن دیگر، شایعاتی مبنی بر حضور آنان در پادگان به گوش رسید اما تائید و یا رد نشد.

این هافبک تیراختور با انتشار عکسی از زخم‌های خود در صفحه اینستاگرام خود با گله‌مندی نوشته است: “خدا رو شک سرمربی تیم مشخص شده، داره بازیکنای خوبی هم جذب میکنه، زخم های ما هم خوب میشه، اهل گله نیستم ولی خیلی بی‌انصافیه بعد دو سال بدون اینکه حاشیه ایی درست کنیم و حرفی بزنیم دردهامونو خوردیم، با همه وجود وظیمون که بازی کردن برای تراکتور بودو انجام دادیم انتظار تشکر نداشتیم چون وظیفه بود ولی … خدا بزرگه (یاشاسین تراکتور، یاشاسین هوادار، یاشاسین سرباز) خدا رو شکر ته خدمتمون شریف شدیم ولی کسی میدونه ما لان چه وضعیتی داریم و کجا هستیم. ”

این بازیکن که عملکرد خوبی در تیم آذربایجان داشت، که پیشتر از هواداران تیراختور خداحافظی کرده بود، می‌توان پیام وی را به عنوان تمایل وی برای حضور در تیراختور دانست موضوعی که پیشتر از سوی برخی خبرگزاری‌ها اعلام شد اما اسماعیلی‌فر با ذوب آهن قرارداد دارد.

۶ دیدگاه‌ها

 1. ای کاش با خاطره خوب از تراختور خداحافظی می کردند بازیکن های بی حاشیه و خوبی بودند

  27
  1
 2. سلام

  دانیال یاخجی اویونچودو.
  غیرتلی اوینویوردو.

  23
  1
 3. کار زشتی انجان دادن در حق اینا اینا بازیکنای باغیرت و زحمت کشی بودن حقشون نبود ایتطوری بشن امیدوارن باشگاه به مشکل اینا رسیدگی کنه و تا بیشتر از این ابروی باشگاه از بین نره

  28
  1
 4. سلام

  کاش گتیرردیلر تیراختورا

 5. همیشه به نیکی ازت یاد خواهد شد

 6. کدامین بی لیاقت رفته به کامنتای این خبر نظر منفی داده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *