خانه / آخرین اخبار / دنیزلی فرصتی برای فریاد تیراختور

دنیزلی فرصتی برای فریاد تیراختور

با توجه به جایگاه دنیزلی و قدرت رسانه‌های ترکیه، انتظار می‌رود صدای هواداران تیراختور از راه این رسانه‌ها به جهانیان مخابره گردد.

به گزارش یول‌پرس؛ دنیزلی که به جهت حضور در ایران، با شرایط تیراختور و هوادارانش آگاه بوده و بارها این موضوع را شبکه‌های تلویزیونی ترکیه اعلام است ولی حضور وی در آذربایجان و لمس جو حاکم بر آن می‌توان راه تیراختور برای معرفی خود در جهان باشد.

تیراختور که با وجود داشتن هواداران کم‌نظیر، هنوز به دلیل برخی مسائل نتوانسته خود را به جهانیان معرفی و جایی در رسانه‌های بین‌المللی داشته باشد، وجود بازیکنان و سرمربیان بزرگ، بصورت ناخودآگاه توجه رسانه‌ها را جلب خواهد کرد که دنیزلی می‌تواند چنین نقشی را برای تیراختور بازی کند.

با توجه به قدرت رسانه‌ای ترکیه و جایگاه مصطفی دنیزلی در ورزش این کشور، به قطع یقین صدای دنیزلی به عنوان صدای تیراختور با انعکاس از رسانه‌های ترکیه به گوش جهانیان خواهد رسید، موضوعی که پیش‌تر با تصاویری هوایی یادگار امام به رسانه‌های ترکیه رسیده و به جهانیان انعکاس یافت و نتیجه آن لقب «پرطرفدارترین تیم تورک‌ها» لقب گرفت و حال نیز فریاد ۱۰۰ هزار نفری یادگار امام به گوش جهانیان بخصوص اروپا خواهد رسید.

وجود دنیزلی فرصتی است که متاسفانه پیش‌تر به دلیل طولانی نبودن حضور ساغلام، از تیراختور گرفته شد و حال باید هواداران با همراهی و اعتماد به این سرمربی، صدای خود و آذربایجان را به جهانیان برسانند و برای آغاز نیز استقبال بی‌نظیر لازمه همراهی با این سرمربی است.

طبق روال گذشته، هواداران تیراختور قصد دارند با حضور در فروگاه تبریز از سرمربی جدید خود استقبال کنند، اتفاقاتی که برای سرمربیان سابق نیز رخ داده است اما با توجه به جایگاه دنیزلی در مین مردم آذربایجان از جمله زبان و نژاد مشترک، باید بصورت ویژه‌ای رخ دهد و هواداران این فصل را از فرودگاه آغاز کنند.

مراسم استقبال از مصطفی دنیزلی سرمربی جدید تیم فوتبال تیراختور، ساعت ۲۱:۳۰ فردا- دوشنبه ۲۷ خرداد- در ترمینال حجاج فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز برگزار می‌شود.

یک دیدگاه

  1. سلام تا وقتی وزیر محترم و باند مافیای فوتبال دنبا قهرمان کردن لنگ پایتخت هستند هر فریادی “فریاد زیر آب” خواهد بود و گوش شنوایی هم وجود ندارد. امیدوارم این بار اجازه دهند قهرمان از دل رقابتهای عادلانه بیرون بیاید و مشخص شود نه از سوی زیر محترم.. امیدوارم دنبال جام های بیشتر به تیم قعرنشین رقابتهای آسیایی نباشند. عیار واقعی این تیم را در آسیا دیدیم.

    2
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *