خانه / آخرین اخبار / تیراختور بازیکنان را تهدید کرده است!
ادعای عجیب؛

تیراختور بازیکنان را تهدید کرده است!

برخی خبرگزاری‌های مرکز ادعا کرده‌اند که تیراختور بازیکنان سرباز خود را تهدید کرده است در صورت عدم تمدید قرارداد، پایان خدمت نخواهند گرفت.

به گزارش یول‌پرس، خبرگزاری‌های پایتخت که بصورت گسترده این ادعا را مطرح کرده و از زبان یکی از مدیران (نامعلوم) ذوب آهن، مهر تائید بر این موضوع زده‌اند اما باشگاه تیراختور هنوز واکنشی به این موضوع نداشته‌ است.

این ادعا به دنبال آن مطرح می‌شود که سه بازیکن مهدی مهدی‌پور، احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی‌فر بعد از اتمام فصل به آموزشی خدمت اعزام شده‌اند و این موضوع را تقصیر باشگاه تیراختور دانسته‌اند که پیگیری نکرده است، اما معقول به نظر نمی‌رسد تیراختور برای جذب سه بازیکن که هنوز قرارداد با ذوب‌آهن دارند با روش گروگانگیری خواهان جذب آنان شود.

ادعای جذب بازیکنی بصورت تهدیدآمیز ادعای مضحکی است که اولا در صورت عدم موافقت ذوب‌آهن به نتیجه نخواهد رسید، ثانیا؛ هیچ بازیکنی به زور در میدان برای تیمش تلاش نخواهد کرد، موضوعی که در گذشته برخی بازیکنان سرباز پرسپولیس درتیراختور دست به چنین اقداماتی زدند و معقول نیست که توسط مدیران تکرار شود، ثالثا؛ تیراختور با توجه به وضعیت مالی خود، نشان داده است که توانای جذب هر بازیکنی را دارد و پیشنهادات مالی خوب روش معقول‌تری برای جذب سه بازیکنی است که علاقه زیادی به تیراختور داشته و در بین هواداران نیز محبوب بودند.

به نظر می‌رسد با توجه به مشکلاتی که برای این سه بازیکن پیش آمده و موجبات ناراحتی آنان شده، مدیران غیررسمی ذوب آهن بصورت شیطنت‌آمیز قصد دارند از آب گل‌آلود ماهی گرفته و تیراختور را به تهدید این بازیکنان محکوم کنند؛ البته باید منتظر واکنش باشگاه آذربایجان ماند.

یک دیدگاه

  1. ادمین باعشلاین ها ولی تهران رسانه لرین چوخ سوزلرینه باش ورمین سرباز اویونچولارن پستوندا اویونچی وارمیز و مطمئن اولون تیراختورچولاردا اوقدر معرفت وارکی بو سربازلاری یادان چخاتمیاجاخ

    1
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *