خانه / آخرین اخبار / ماشین‌سازی تیم واقعی آذربایجان

ماشین‌سازی تیم واقعی آذربایجان

در حالی که بیشتر توجهای مردم آذربایجان به سمت تیراختور رفته است، تیم ماشین‌سازی با تکیه بر افراد بومی، مدیریت می‌شود.

به گزارش یول‌پرس، دیروز خبرگزاری‌ها اعلام کردند سید محمد علوی بازیکن سابق تیم ماشین‌سازی به عنوان سرپرست جدید این تیم منصوب شد، فردی که پیشتر در مصاحبه‌ها و اعمال خود نشان داده است برای اتکا به بازیکنان بومی پافشاری زیادی دارد.

علوی که سابقه ۱۵ سال حضور در تیم ماشین‌سازی را داشته و ۱۰ سال هم کاپیتان این تیم بوده است، حضور وی می‌تواند نقطه قوتی برای ورزش آذربایجان بخصوص ماشین‌سازی باشد، چرا که بازیکن‌سازی از آذربایجان، از اولویت‌های وی بوده است.

از سوی دیگر، علاوه بر اینکه بیشتر بازیکنان ماشین‌سازی از میان جوانان آذربایجان انتخاب شده‌اند، رسول خطیبی به عنوان سرمربی ماشین‌سازی، پیشتر بارها برای پیشرفت فوتبال آذربایجان در سطح ملی و جهانی سخن گفته و سالهاست بصورت عملی در کشف نخبه‌های ورزشی آذربایجان در تمام سطوح اقدام کرده است.

حال حضور علوی و خطیبی در قدیمی‌رین تیم آذربایجان، می‌تواند امیدی برای بازگشت ورزش آذربایجان به روزهای اوج خود باشد و شاید در آینده نزدیک، این تیم را باشگاه برتر آذربایجان بدانیم.

۵ دیدگاه‌ها

 1. آذربایجان تیملری فرق ائلمز رنگلری.

  17
  3
 2. خیلی هم عالی همانطورکه ارومیه پایتخت والیباله تبریز و استانش بهترین بازیکنارو داره نیازی به وارد کردن بازیکنان دیگه نیس علی رغم اینکه بازیکنان سرباز اخری زحمات زیادی کشیدن ولی سربازهای دیگه بنگر بختیار رحمانی علیشاه خیانت فروزان جواب پس دادن به طرفدارها….

  17
  3
 3. آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار

  سلام-در گذشته بیش از نیمی از بازیکان تیمهای ملی ترک آذربایجانی بودند اما اینک به زحمت در برخی تیمها یکی دوتا آذربایجانی پیدا می شود و در اغلب تیمها ی ملی نامی از ترکهای آذربایجانی دیده نمی شود این دلایل اقتصدی وسیاسی و رانتی دارد وآن اینست که وقتی در آمد سرانه آذربایجان نصف از نصف در آمد سرانه کشوری پایین تر رفته فرزندان خانوارها تغذیه مناسب برخوردار نیستند واز نوجوانی شروع به کار زیاد شده دلایل سیاسی ورانتی آن عدم بکار گیری مدیران مدیران متعهد وباهوش علاقمند به فرهنگ منطقه و فرار سرمایه ها وفرار مغزها همه جهت تحقیر فرهنگی آذربایجان وترکها به پیش می رود

  16
  4
 4. قارداش بیز تیم طرفداری دییلیخ
  بیز آذربایجان طرفداریخ

  تیم لر باهانا دیلار…

  اما چخ سوینریخ تورک تیملرین تورک اویونچولارنان گده قاباغا

  7
  2
 5. یاشاسین آزربایجان 💙❤💚
  یاشاسین قوجامان یاشیل 💚💚💚

  7
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *