خانه / آخرین اخبار / دنیزلی: از هواداران تیراختور معذرت می‌خواهم / دو مربی از ترکیه می‌آورم

دنیزلی: از هواداران تیراختور معذرت می‌خواهم / دو مربی از ترکیه می‌آورم

سرمربی جدید تیراختور گفت: خیلی خوب می‌دانم مردم تبریز و هواداران تیراختور چه انتظاراتی از من دارند و من را آورده‌اند که تیم‌شان را قهرمان کنم.

به گزارش یول‌پرس، مصطفی دنیزلی عصر روز گذشته در حال رفتن به محل تمرین تیم جدیدش تیراختور بود که با او گفت‌وگویی اختصاصی داشتیم و از مربی بزرگ ترکیه‌ای سؤالاتی را پرسیدیم.

هواداران تیراختور از شما انتظار بزرگی برای قهرمانی در لیگ دارند؛ می‌توانید به حسرت آن‌ها خاتمه بدهید؟

بله خیلی خوب می‌دانم مردم تبریز و هواداران تیراختور چه انتظاراتی از من دارند و من را آورده‌اند که تیم‌شان را قهرمان کنم.

* حالا می‌توانید به این مهم برسید؟

باور کنید از لحظه‌ای که به من پیشنهاد شد در این فکرم که ببینم بازیکنان تیراختور چه کسانی و دقیقاً با چه پتانسیلی هستند به همین دلیل هم باید نفرات را جمع کرده و آن‌ها را خوب ببینم و با آن‌ها صحبت کنم. مطمئناً بعد از اینکه بازیکنان تیم را دیدم بهتر می‌توانم حرف بزنم، اما صرف نظر از این موارد همه انتظارات مردم و هواداران تیراختور را می‌دانم و تمام سعی‌ام را انجام می‌دهم که خواسته هواداران تیراختور را برآورده کنم.

* اما با هواداران پرشوری که برای استقبال از شما به فرودگاه آمده بودند برخورد خوبی نشد و آن‌ها به شدت ناراحت شدند!

من از تمام طرفدارانی که برای استقبال از من به فرودگاه آمده بودند معذرت می‌خواهم و به طرفداران می‌گویم دست من نبود. باور کنید من در آن قضیه و مشکل به وجود آمده کاملاً بی‌تقصیرم. چون ازدحام زیاد و شلوغ بود مرا از در دیگری خارج کردند و…، اما به هواداران‌مان می‌گویم در اولین فرصت حتماً با آن‌ها دیدار کرده و حرف‌های‌شان را می‌شنوم.

* دستیاران ترکیه‌ای با خودتان می‌آورید؟

دستیاران ایرانی‌ام که ساکت الهامی و ناصر صادقی هستند، اما یک مربی دروازه‌بان‌های ترکیه‌ای و یک مربی بدنساز هم از ترکیه در آینده‌ای نه چندان دور به کادر فنی ما اضافه خواهند شد.

منبع: خبر ورزشی

یک دیدگاه

  1. سلام قبلا هم گفتم و باز هم می گویم اگر بتوانی بر وزیر محترم و ماتفیای فوتبال غلبه کنی شانس قهرمانی داری وگرنه بهترین بازیکنان و برترین مربی ها را هم بیاوری آخرش لنگ تهران قهرمانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *