خانه / آخرین اخبار / شکایت علیه تیراختور به دلیل سربازان

شکایت علیه تیراختور به دلیل سربازان

بنابه اعلام مدیرعامل ذوب آهن، باشگاه اصفهانی قصد دارد علیه تیراختور به دلیل عدم تحویل سه بازیکن سرباز، به فیفا و AFC شکایت کند.

به گزارش یول‌پرس، گویا پرونده سه بازیکن سرباز تیراختور یعنی دانیال اسماعیلی‌فر، احسان پهلوان و مهدی مهدی‌پور تمامیندارد، بازیکنانی که تیراختور معتقد است هنوز بازیکن این تیم بوده و تا اتمام خدمت باید در اختیار تیراختور باشند اما ذوب آهن با اعلام اینکه خدمت سربازی آنان به اتمام رسیده، آن سه بازیکن را در ترکیب خود می‌داند.

چندی پیش بود که مدیران ذوب آهن مدعی شدند، تیراختور آن سه بازیکن را تهدید کرده است که در صورت تمدید قرارداد پایان خدمت صادر خواهد کرد (لینک)، موضوعی که همچنان به نتیجه‌ای نرسیده و اختلاف طرفین ادامه دارد.

در مقابل مدیرعامل تیم اصفهان از تصمیم خود برای شکایت از تیراختور در فیفا و AFC خبر داده و مدعی شد: ما مکاتبات لازم را با فرماندهان عالیرتبه سپاه پاسداران انجام داده ایم. خدمت این بازیکنان تمام است و باید به اصفهان برگردند. متأسفانه بعضی از اطرافیان آقای زنوزی (مالک باشگاه تراکتور) به وی اطلاعات و مشاوره‌های غلط می‌دهند. اینکه می‌گویند بازیکنان ما باید تا نیم فصل در تراکتور بمانند، اصلاً درست نیست. بازیکنان ما باید قبل از آغاز خدمت سربازی خود به دوران آموزشی می‌رفتند. نمی دانم چرا این اتفاق برای آنها رخ نداده و بعد از پایان خدمت، به آموزشی رفته اند. ما هم وقتی خودمان به خدمت سربازی رفتیم، اول آموزش دیدیم.

سعید آذری همچنین مدعی شده است: من هفته گذشته با آقای زنوزی صحبت کردم. ایشان گفت دانیال اسماعیلی فر را به من بدهید تا آن دو بازیکن دیگر را آزاد کنم! مگر زندان است که یک نفر را بگیرند و دو نفر را آزاد کنند؟ به آقای زنوزی گفتم ما هر سه بازیکن را می‌خواهیم. وقتی ایشان اینطور می‌گوید، پس حتماً راهکاری وجود دارد، اگر فدراسیون فوتبال هم تا دو روز آینده کاری انجام ندهد، ابتدا به کنفدراسیون فوتبال آسیا و سپس به فیفا شکایت می‌کنیم. پیگیر حقمان هستیم و باید بازیکنانمان را پس بدهند.
این سخنان در حالی است که در همین خصوص صادقیان مدیرعامل باشگاه تیراختور، با اعلام اینکه هنوز خدمت سربازی آنان تمام نشده و تا نیم فصل در اختیار تیراختور هستند، گفت: این بازیکنان طبق قرارداد و مدتی که از سربازی آنها باقی مانده تا نیم فصل بازیکن تراکتور به شمار می روند و اگر قرار به جدایی آنها باشد باید دو باشگاه به تفاهم برسند که هنوز چنین اتفاقی رخ نداده است. البته ما هفته گذشته درگیر حضور دنیزلی در تبریز بودیم. ما و باشگاه ذوب آهن باید توافق کنیم.

با این اوصاف، کشمکش‌ها  ادامه دارد و باید منتظر ماند و دید سرنوشت این سه بازیکن به کجا خواهد رسید، آیا این موضوع به فیفا و AFC خواهد کشید و یا در داخل کشور به سرانجام خواهد رسید.

 

یک دیدگاه

  1. آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار

    چرا در استان تهران واصفهان و ….میلیاردها تومان هرسال به تیمهای ورزشی از بیت المال پرداخت حال چه به نام تیم دولتی چه به نام تیم خصولتی پرداخت می شود اما در استانهای ترک زبان تا چند سال قبل مقداری به تراکتور سازی می دادند اکنون آن را هم قطع کردند این چه روش تقسیم بیت المال مسلمین در حیطه ورزش است

    1
    2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *