خانه / آخرین اخبار / جزئیات درگیری سپاه با تروریست‌‌ها در چالدران

جزئیات درگیری سپاه با تروریست‌‌ها در چالدران

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از درگیری میان رزمندگان این قرارگاه با یک تیم تروریستی در منطقه عمومی چالدران درآذربایجان‌غربی خبر داد.

به گزارش یول‌پرس به نقل از سپاه نیوز روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای اعلام کرد : شامگاه گذشته (یکشنبه )یک تیم تروریستی ضد انقلاب وابسته به استکبار جهانی ، که قصد نفوذ به داخل مرزهای کشورمان را داشت ،در منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی در تور اطلاعاتی رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه قرار گرفت.

بنا بر این گزارش؛ در درگیری میان این تیم تروریستی با رزمندگان شجاع و دلاور قرارگاه حمزه سیدالشهدا( ع) یک نفر از تروریست ها به هلاکت رسید ،دو نفر زخمی و یک نفر دیگر نیز توسط رزمندگان قرارگاه دستگیر شد.

در این درگیری مقادیر قابل توجهی سلاح، تجهیزات ،مهمات و سیستم های ارتباطی از تروریست ها کشف و ضبط گردید.

همچنین در این درگیری دو نفر از رزمندگان قرارگاه با جراحات سطحی مواجه شدند .

۳ دیدگاه‌ها

 1. پس غیرت ما کجا رفته؟؟اصلا هزار نفر کورد هم بودن هزار نفرشون هم کشتیم مشکل اینجاست که کوردها جرات میکنن به اذربایجان حمله کنن تازه اونم به منطقه ای مثل چالدران که کودرهاش جمعیتشون خیلی کمه .تا پایان دنیا باید برا یکبارم هم شده اذربایجان باید حال این کوردها رو بگیره اینطوری نمیشه خیلی پررو شدن

  18
  6
 2. حرکت تروریسم کورد صرفا برای دیده شدن و ابراز وجود عقلشان همین قدر قد میده عقلانیت در حرکتشان بود عوض این همه هزینه کردن مفت با تحریک این و آن برای توطئه علیه ما راه تعامل و همراهی با ما را پیش می گرفتند تا همه اقوام به راه حل عاقلانه و عادلانه می رسیدند اما متاسفانه ناسیونالیسم افراطی در ایران و…بدبین و دسیسه چین به هموطن همجوار و برای چندمین بار با اشتباه مکرر خوشبین و آلت دست دسایس کوچه بالایی و محله بالایی ها میشوند و با کله به زمین میخورند

  4
  4
 3. دوستان عناصر فشار از پایین استاندار خطرناک استان شما هستن اینها و کلید ناامنی ایران رو جبهه متحد کرد، حزب غیرقانونی و چانه زنی پانکردیسم امضا کرده.

  قطعا بدون سلاح بلای سوریه و عراق سر شما خواهد آمد و دلیلش میدان دادن اصلاح طلبها به این گروه ها و خواب عمیق و بی درایتی اصول گراهاست.

  کدهای تجزیه و نسل کشی در استان شما به سادگی قابل تحلیل هست

  4
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *