خانه / آخرین اخبار / بازیکن جدید تیراختور: آذربایجان سرزمین پدری من است/ با قلبم انتخاب کردم

بازیکن جدید تیراختور: آذربایجان سرزمین پدری من است/ با قلبم انتخاب کردم

مدافع تیم فوتبال تیراختور گفت: آذربایجان سرزمین پدری من است و تیراختور را به خاطر علاقه‌ام به سرزمین پدری و با قلبم انتخاب کردم.

به گزارش یول‌پرس به نقل از سایت باشگاه فوتبال تیراختور، محمدرضا خانزاده در خصوص پیوستنش به تیم فوتبال تیراختور اظهار کرد: روزی که با پیشنهاد تیراختور مواجه شدم، بدون هیچ‌گونه معطلی و مذاکره با سایر تیم‌های خواهانم، به پیشنهاد تیراختور پاسخ مثبت دادم.

وی با اشاره به اینکه پدرش اهل شهر سراب از استان آذربایجان شرقی است، مطرح کرد: زبان ترکی آذربایجانی را به طور کامل متوجه می‌شوم؛ پیش از این در مورد میهمان نوازی تبریزی‌ها خیلی شنیده بودم و در طول این چند روز مردم این شهر واقعاً مرا سورپرایز کردند، تبریزی‌ها همچون مردم شهر‌های اروپایی احترام خاصی به تیم شهر خود و بازیکنانش قائل هستند.

خانزاده ادامه داد: من در داخل و خارج از کشور در شهر‌های مختلفی فوتبال بازی کردم، ولی واقعاً هوادارانی همچون هواداران تیراختور ندیده‌ام، اینجا اولویت اول مردم در زندگی روزمره‌شان تیراختور است، همه جا از عشق و علاقه‌شان به تیراختور حرف می‌زنند. بازی در دیدار‌های بزرگ و ورزشگاه مملو از هوادار را تجربه کردم، ولی برای پوشیدن پیراهن تیراختور و بازی در مقابل هواداران این تیم انگیزه بالایی دارم و به نظرم جو ورزشگاه یادگار امام (ره) با همه جا متفاوت خواهد بود.

وی در خصوص تمرینات تیراختور زیر نظر مصطفی دنیزلی بیان کرد: آقای دنیزلی مربی بزرگی هست که کار کردن با او لذت بخش است، رفته رفته بازیکنان جدید به تمرینات اضافه می‌شوند.

این بازیکن تیراختور با تأکید بر اینکه تیراختور از فوتبال ایران چندین جام قهرمانی طلب دارد، خاطرنشان کرد: معتقدم باید بدون توجه به وضعیت کنونی سایر تیم‌ها، سخت کار کرده و تمرکز کافی را روی کارمان داشته باشیم تا اینکه در پایان فصل به مقام قهرمانی دست یابیم.

۲ دیدگاه‌ها

 1. یاشاسین خان اوغلو

  4
  6
 2. سلام امیدورام غیرت و تعصبش جلوی خیانتش به ترختور را بگیره یاد مدافعی افتادم که از لنگ تهران به تیرختور اومد و در برابر لنگ خیانت کذد و گل های مفت خوردیم.
  خدا رحم کنه

  4
  6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *