خانه / آخرین اخبار / ترفند تکراری «پیشنهادهای دروغین تیراختور» + عکس

ترفند تکراری «پیشنهادهای دروغین تیراختور» + عکس

«پیشنهاد نجومی از تیراختور» ترفندی است که بارها توسط بازیکنان دیگر برای عقد قرارداد با تیم دلخواه خود بکار گرفته‌ شده است که آخرین مورد آن از سوی محمد انصاری تکرار شد.

به گزارش یول‌پرس؛ به جرات می‌توان گفت تیم تیراختور بعد از خصوصی‌سازی، مطمئن‌ترین تیم از لحاظ مالی است، تیمی که مالک جدید آن تا به امروز بدون برداشت سود و منفعتی، داشته‌های خود را برای تیم آذربایجان خرج کرده است.

از فصل گذشته محمدرضا زنوزی توانست بازیکنانی که اراده کرده بود را به تیراختور آورد و از اینرو تعدد کاپیتان‌های تیم ملی را در تیراختور شاهد بودیم، بازیکنانی که قید تیم‌های خارجی را زده و به تبریز آمدند.

وضعیت مالی مطمئن در تیراختور بصورت غیرمستقیم برای برخی بازیکنان خارج از تیراختور سودآوری خوبی داشته است، بازیکنانی که برای بدست آوردن مبلغ قرارداد موردنظر خود با تیم دلخواه و بعضا سابق خود، با توهم مبلغ نجومی پیشنهادی تیراختور، مدیران تیم دوم را به پای میز مذاکره و مبلغ موردنظر می‌آورند.

آخرین مورد این اتفاق، در خصوص محمد انصاری، بازیکن تیم پرسپولیس رخ داد، این بازیکن به دلیل وضعیت نامعلوم تیمش، دست به بازی فوق زده و با انتشار خبر مذاکره با تیراختور در رسانه‌های پایتخت و عکسی از چت‌های دروغین مبنی بر پیشنهاد ۲٫۵ برابری تیراختور، بصورت قهرمان پوشالی با پرسپولیس تمدید کرد.

این بازیکن برای رسیدن به تیتر اخبار، حتی خداحافظی سوری نیز با هواداران پرسپولیس منتشر و از علاقه خود به این تیم سخن گفت، موضوعی که به ۱۲ ساعت نیز نکشیده و از تمدید قرارداد خبر داده شد و رسانه‌های پایتخت با تیتر « پول‌های بی‌ارزش تراکتور؛ ستاره‌ای که با گریه یک دختر، پرسپولیسی ماند» از این بازیکن استقبال کردند.

البته توهم مذاکره زمانی رو شد که غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تیراختور در خصوص مذاکره با بازیکن مذکور گفت: با بازیکنان مدنظر باشگاه کمیته فنی مذاکره می‌کند و ما به شخصه کاری نمی‌کنیم، اما درباره محمد انصاری باید بگویم ما در باشگاه فعلاً هیچ مذاکره‌ای به طور مستقیم با این بازیکن انجام نداده‌ایم.

با این اوصاف، ترفند «پیشنهاد نجومی» که بارها توسط بازیکنان دیگر نیز به نمایش درآمده است، محمد انصاری آخرین آنان نخواهد بود.

از سوی دیگر، شکستن فوتبال دو قطبی کشور توسط تیم تیراختور، انگیزه مضاعفی برای مدیران و هواداران تیم‌های پایتخت بوده است تا از درخشش بیشتر تیراختور ممانعت کنند و این کینه راه درآمدی برای برخی بازیکنان گردیده است.

۳ دیدگاه‌ها

 1. سر پرسپولیس همه کلاه گذاشته اند این هم روش

  19
  9
 2. تراختورعشق من هست آذربایجان سرزمین اجدادی من

  19
  2
 3. سلام
  بخداآقای زنوزی مردغیرت وشرف آذربایجان هست مردی که برای افتخارماآذربایجانیهاهمه تلاششومیکنه
  یاشاسین تراختور یاشاسین زنوزی

  17
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *