خانه / آخرین اخبار / توهین به «تیراختور» قبل از لیگ آغاز شد + ویدئو

توهین به «تیراختور» قبل از لیگ آغاز شد + ویدئو

در حالی که حدود یک ماه به آغاز بازی‌های لیگ نوزدهم باقی مانده است، طرفداران پرسپولیس با توهین به تیراختور به پیشواز لیگ رفتند.

به گزارش یول‌پرس؛ متاسفانه مسئولین فدراسیون فوتبال همواره با نگاهی تبعیض‌آمیز در حالی که کوچکترین حرکات هواداران تیراختور و دیگر تیم‌های ورزشی آذربایجان حتی سردادن شعار «یاشاسین آذربایجان» را با برخوردی قهرآمیز پاسخ می‌دهند، اما هواداران پرسپولیس آزادند تا هر توهین قومی، جنسیتی، نژادپرستانه و … را در استادیوم‌ها سر دهند و قتل دو نفر در اصفهان توسط هواداران پرسپولیس، با عطوفت فدراسیون همراه می‌شود.

گرچه تاج پیشتر از آماده سازی استادیوم‌ها برای عدم تکرار خشونت و رفتارهای هنجارشکنانه در استادیوم سخن گفته بود اما هواداران پرسپولیس که ید طولایی در پیشتازی توهین به قومیت‌ها و دیگر تیم‌ها دارند، این فصل نیز طبق سنت خود، یک ماه قبل از آغاز لیگ، توهین‌های خود را آغاز کرده‌اند.

اولین توهین به تیراختور در یکی از تمرین‌های تیم پایتخت به بهانه‌ای صورت گرفت که لیدر پرسپولیس بصورت کذب از تلاش تیم آذربایجان برای جذب محمد انصاری خبر می‌دهد، موضوعی که پیشتر از سوی مدیران تیراختور تکذیب شده بود. (لینک)

موضوع جالب در این توهین، سکوت مسئولین باشگاه و لیدرهای حاضر در استادیوم بود که با مشاهده توهین‌ها هیچگونه واکنشی نداشتند. با این اوصاف، کلید فصل نوزدهم لیگ برتر با توهین‌های پرسپولیس آغاز شد.

(در ویدئوی پایین الفاظ زشت و جنسی استفاده شده توسط هواداران پرسپولیس؛ حذف شده است)

۳۱ دیدگاه‌ها

 1. اول باید گفت به این تماشاگرنما ها
  دوم من فوتبالی زیاد نیستم ولی از این دست حرکات تو تراکتور زیاد شنیدم

  18
  100
  • شما فوتبالی نیستی پس نظر نده لطفا در ضمنا همیشه توهین رو پرسپولیسی ها تو فوتبال کشور شروع کردن چه مقابل تراکتور چه سپاهان یا فولاد

   61
   14
  • محمدی فوتبالی

   من فوتبالی نیستم اما نظرات فوتبالی شما رو که حتما با لباس ورزشی عکس دارین قابل قبولتره

   4
   14
  • مرتضی تیراختورچی

   تو چرتپولیس که خیلی بیشتره

   23
   9
   • بزار این سگای اشغال از حسودی تراکتور اذربایجان با جدو ابادشون گور به گور شن..امسال دنیزلی اومده اون بلده چطور حال این اشغالارو بگیره..یاشاسین تراکتور اذربایجان..کور بشه چش دشمنای بی نزاکت

    10
    6
  • چرا دروغ میگی کدام ۲ نفر در اصفهان کشته شدن میشه سند نشون بدی چرا این خبر رو هیچ رسانه ای منتشر نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   15
   8
  • دوست عزیز
   اگر فوتبالی بودی متوجه می شدی که این تیم و طرفدارانش از قبل از انقلاب تا کنون همیشه بی ادب بی نزاکت خشونت طلب پرخاشگر هرج و مرج طلب و … بوده اند الان چند سالیه که دوباره محبوب وزیر شدن و هر غلطی بخوان می کنن.

   22
   9
 2. مکتب این تیم همینه.انتظار دیگه ای نمیشه ازشون داشت وقتی از اول همینجوری تربیت شدن

  85
  15
 3. فوتبالی نیستی که اینگونه نادرست قضاوت می کنی

  49
  21
 4. بی هویت بودن و اصالت نداشتن درد بدی است واقعا، نباید انتظار ادب و فرهنگ از بی هویتان از پشت کوه آمده داشت. الحق که سربازان کوروش، آن قهرمان قلابی هستند.

  82
  14
  • آره خوب جماعتی که کل خرهنگ و تمدنش یه تیکه گل و کلوخه باشه که اونرو هم چند سال پیش انگلستان ساخته داده دست ریضا پالان قلدر احمق همین میشه دیگه یه مشت بی ادب، هتاک ، فحاش ، که رونالدو و مسی هم این فرهنگ وتمدن کوووووووووووووووووروووووووشی رو مزه کردن . معتادای ساندویچ خور بی هویت بی ادب مرده پرست خاخولمنشی

   54
   14
  • دوستدار تالش و گیلگ

   نه عاشقان الهام علی اف خیلی مودب تر هستند!!

   7
   8
 5. وقتی دست رو بازیکن دیگران میگذارید و تحریکشان میکنید باید هم جوابش را بخورید
  مکتب تراکتور تحریک قومیتی در ایران است
  این تیم باید در لیگ مختص در همان آذربایجان شرکت داده شود

  20
  97
  • چه ربطی داره چرا داری از معده حرف میزنی مگه همینا سروش رفیعی و نادری رو از دست تراختور در نیاوردن
   اگه تحریک میشن چرا برا پدرشون برانکو که الهلال خرید تحریک نشدن

   48
   13
  • ایرانی بودن لزوما مساوی با فارس بودن نیست اگر قرار باشد تراکتور در لیگ آذربایجان شرکت کند پرسپولیس هم باید در لیگ افغانستان شرکت کند .
   باتشکر

   72
   13
 6. جوابش را در لیگ خواهند گرفت شوید رود بی غیرت روسی هم در دسته یک منتظرش هستیم

  31
  12
 7. تیم بی هویت و وحشی حکومت که کل دنیا وحشیگری و بی اصالت بودنش رو تائید کردند،فردا هم مدیرش میاد از فرهنگ پارسی میگه،فوتبال حرفه ای ایجاد میکنه که در فصل نقل و انتقالات هر تیمی به بازیکنانهای مورد نظر یشنهاد بده،این واسه این وحشیها شده بهانه برای حمله به تراختور کبیر.در سر اینها جز تعصب وحشیانه چیز دیگری نیست.

  57
  13
 8. بگذارید آزاد باشند و تا میتوانند اسم اجدادشان را در ورزشگاه ها و کمپ های تمرینی دادبزنند.

  23
  10
 9. این افتخار پارسیان است وبس

  20
  11
 10. آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار

  سلام-آن باندی که نام پیروزی را دوباره با نام خارجی پرسپولیس (واژه یونانی که یکی از خواهران شاه با شوهر غیر مسلمانش برای این تیم برگزیده بودند) عوض کردند اجنبی پرستانی هستند که حتی فارسی را هم پاس نمی دارند

  23
  9
 11. از مدیر سایت و همینطور از کلیه عیزانیکه کامنت رومیخونن خواهش مندم این صفحه رو ستاره یا بوکمارک کنن وفیلم رو دانلود کنن و یه جا بزارن تا وقتی دوباره تواستادیوم ها فحشی رد وبدل شد مشخص بشه از کجا و از طرف کی شروع شده . باتشکر

  16
  9
 12. سلام اولا لنگی های تهران عادتشونه بی ادبی توهین خیانت تطمیع تقلب و د راین سال ها یاخیر که دیگه اظهر من الشمس است که قهرمان قلابیشون کردن و پرروتر شدن. پرسوسوراخ محبوب جناب وزیر است و به همین دلیل هر غلطی بخواهند می کنند چه بازیکنانشون چه طرفداران بی نزاکتشون

  18
  9
 13. عشقیم آزربایجان

  آزربایجان وار اولسون
  محبوس لار آزاد اولسون

  آزربایجان وار اولسون
  ایسته میین کور اولسون

  آزربایجان دیاریمیز
  تیراختور افتخاریمیز

  تورک دیلینده مدرسه
  اولمالیدیر هر کَسه

  20
  10
 14. اینا که ذاتشون مشخصه و چیزی غیر این ازشون تصور نمیشه و توان مقابله با تراختور رو ندارند و فقط فحش و ناسزا بلدن ولی جرات نمیکنن حتی یک نفرشون بیاد تبریز و ما هستیم که استادیوم آزادی رو پر میکنیم تو تهران

  اما سخنم با امثال کریم باقری هاست که واقعا اوج بی شرفی رو نشون میدن نمیدونم باقری اونجا بود یا نه اما واقعا جای تاسف دارد نمیدونم چطور میشنوه و راحت قبول میکنه این توهین ها رو باقری که مادرش پرچم تراختور رو میبوسه میگه تراختور و دوست دارم به همین پرچم توهین کردن آقا کریم و کریم ها !!!!!!!!!!!!!!!

  7
  9
 15. خریت نه تنها علف خوردن است***** همانا به فارسی سخن گفتن است. یاشاسن تراختور

  11
  10
 16. مایه مباهات است خود را با کذب و جعل به تیراختور می چسبانند دیده شوند

  7
  8
 17. برای سانسور فحاشی، اون روکات نمیکنن. خب طرف ک نگاه میکنه و برای بار اول هست باید بدونه که کجاش توهینه. صدای بوق گذاشتن درسته. نه قطع کردن!!!

  6
  7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *