خانه / آخرین اخبار / تیراختور از پرسپولیس شکایت کرد

تیراختور از پرسپولیس شکایت کرد

باشگاه تیراختور از پرسپولیس به دلیل اتفاقات رخ داده در تمرین تیم تهران و فحاشی هوادارانش، شکایت کرد.

به گزارش یول‌پرس، به نقل از روابط عمومی باشگاه تیراختور، باتوجه به خواسته و مطالبه هواداران تیم فوتبال تیراختور پیرامون فیلم منتشر شده از هواداران باشگاه پرسپولیس (لینک) ، شکایتی در این خصوص توسط غلامرضا صادقیان، مدیرعامل باشگاه تیراختور تنظیم و به سازمان لیگ فوتبال ایران و رونوشت آن نیز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشورمان ارسال شد.

در بخشی از این نامه آمده است:

با عنایت به فیلم منتشر شده حاوی توهین و اهانت به تیم تراکتور در فضای مجازی در جلسه تمرین تیم پرسپولیس تهران که در ورزشگاه شهید کاظمی به هنگام معرفی آقای محمد انصاری، بازیکن این تیم در مورخه ۹۸/۰۴/۰۶ رخ داده است به قدری غیر اخلاقی و زننده بوده است که موجبات ایجاد تنش در بین هواداران و حامیان تیم تراکتور که از اقشار گوناگون مردمی هستند را فراهم نموده  است. لذا ضمن اعلام شکایت بطرفیت باشگاه پرسپولیس تهران مبنی بر توهین و اهانت و فحاشی در جلسه تمرین تیم پرسپولیس علیه باشگاه تراکتور که باعث هتک حرمت از باشگاه و تحریک احساسات سالم و پاک هواداران این باشگاه و خطه آذربایجان گردیده است؛ تقاضای امعان نظر ریاست محترم در رسیدگی های لازم و احضار و برخورد قانونی با مسئولین باشگاه و مرتکبین در راستای تکریم فضای سالم ورزشی کشور و جلوگیری از تکرار هرگونه اقدام غیر اخلاقی و غیر قانونی مورد استدعاست.
امید است با اقدام سنجیده و قانونی آن ریاست محترم در مقابله با چنین حوادثی که به جزء ایجاد تفرقه و اختلاف بین اقوام متحد و یکپارچه کشور عزیزمان و حاشیه سازی جهت ناسالم نمودن ورزش کشور، ثمری ندارد؛ در رشد و شکوفایی ورزش کشور سهمی ایفا نمائیم.

۴ دیدگاه‌ها

 1. هوالبصیر
  سلام
  چند سالی است که بیش از پیش شاهد آشوبگری، هرج و مرج طلبی و توهین و هتاکی از سوی تیم محبوب وزیر محترم نسبت به سایر تیم های فوتبال کشورهستیم.در متن (بازی ها) که بگذریم چگونه به ناحق هر دو جام فوتبالی کشور را به تیم ته جدول باشگاه های آسیا ( در گروه خودش و تیم دوازدهم بین ۱۶ تیم غربآسیا) دادند در حاشیه هم همواره جانب لنگ تهران گرفته شده است. برای نمونه جنجال بازی با سایپا،‌جنجال بازی در اصفهان و آخرین پرده خیمه شب بازی مافیای فوتبال در فصل قبل یعنی فینال قلابی جام حذفی و …. در این مورد هم راه به جایی نخواهید برد. ترکیب زر و زور و تزویر در این سال ها بطور کامل در پرسوسوراخ تمایان شده است.
  “خداوند مکرشان را به خودشان بازگرداند”

  3
  1
 2. آنتی رضایی و رستمی و ...

  به کجا شکایت کرده به کی شکایت کرده پیروزی که فرزند خلف خود همین وزارت خانه و سازمان لیگ و دولت هست .

  میخایین با شکایت کردن جلوی این حرکاتو بگیرید نه نمیشه برادر صادقیان و آقای زنوزی نمیشه تنها راه حل مقابله با این

  حرکات و توهین های نژادپرستانه جمع آوری مدارک مستند و معتبر و ارائه به فیفا و پیگیری جدی هست آقای زنوزی شما که

  قبلا گفتید توان دیدار با اینفانتینو رو هم دارید یکبار برای همیشه اقدام کاملی انجام دهید.

  12
  4
 3. واقعیت تلخ: شکایت از پیروزی و استقلال=شکایت از وزارت ورزش و جوانان.
  نتیجه ؟!

  6
  2
 4. سلام هیچکس نمی تونه در برابر تیم محبوب جناب ویزر قد علم کنه! نه در زیمن نه در بیرون آن! در زیمن داوران محترم و در بیرون زمین نشریات و صدا و سیما و … همه حمایتش م یکنند و واقعیات را جور دیگری بیان می کنند و همیشه طرف مقابل لنگ تهران مقصر است!!!! بازیسایپا- بازی سپاهان- فینال حذفی و … همه شاهد این مدعا هستند.

  7
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *