خانه / آخرین اخبار / الهامی: فشارها باعث شد از تیراختور بروم / زنوزی مدیر کاربلدی است

الهامی: فشارها باعث شد از تیراختور بروم / زنوزی مدیر کاربلدی است

مربی پیشین تیراختور می‌گوید فشارها و مشکلات شخصی باعث شد با وجود میل باطنی از تیراختور جدا شوم.

به گزارش یول‌پرس، ساکت الهامی که از چند هفته گذشته به عنوان مربی تیم فوتبال تیراختور انتخاب شده بود، شب گذشته به دلیل مشکلات شخصی از سمت خود استعفا داده و این درخواست از طریق مصطفی دنیزلی سرمربی تیم به مدیرعامل باشگاه تقدیم شد.

او در گفت‌وگو با ایسنا درباره این استعفا گفت: از همان ابتدا که پیشنهاد تیراختور به دست من رسید، دوست داشتم به این تیم بپیوندم اما دوری راه و یک سری مشکلات شخصی در تهران مردد بودم که با صحبت با زنوزی تصمیم گرفتم که در تیم پرطرفدار تیراختور کار کنم. خودم این مساله را دوست داشتم و تا مدتی هم سعی کردم با مشکلاتی که دارم کنار بیایم. من دو شب پیش استعفایم را اعلام کردم که با مخالفت زنوزی همراه شد اما با اصرار من، او و صادقیان بالاخره رضایت دادند.

الهامی ادامه داد: در آن ابتدا هجمه‌هایی هم از سوی تبریزی‌ها وجود داشت که طبیعی بود زیرا آن‌ها به فکر تیم‌شان هستند. وقتی مربی از جایی به یک جای دیگر می‌روند طبیعی است که فشار اولیه زیادی روی آن‌ها باشد اما به مرور زمان این فشار کم شد. البته فشارهای مستمر هواداران و مشکلات شخصی بالاخره باعث شد تا تصمیم به ترک باشگاه بگیرم و با وجود علاقه به کار با زنوزی، صادقیان و دنیزلی به خاطر خانواده به تهران برگردم. از این به بعد من طرفدار تیم تیراختور خواهم بود و آرزوی قهرمانی در لیگ نوزدهم را برای این تیم دارم.

مربی پیشین تیراختور درباره کار با زنوزی گفت: او نقش زیادی در متقاعد کردن من برای پیوستن به تیراختور داشت. زنوزی مرد کاربلد و باتجربه‌ای است و می‌تواند مدیر خوبی برای باشگاه باشد. مطمئن هستم با حضور او و صادقیان تیراختور به‌زودی قهرمان لیگ برتر خواهد شد.

۳ دیدگاه‌ها

  1. عیب نداره آقای الهامی بعضا فشار هم خوبه از آزربایجان و تبریز گله نداشته باش که بدجوری سالیان سال است از خودی های مانقورد عذاب میکشد دیگر طوری شده که اعتماد کردن محال هست به افرادی که حتی بوی خیانت بدهند انشالله که موفق باشی و چه خوب که راه خود را جدا کردی تا فکر ما هم راحت باشد دیگر پشت ما جای خنچر زدن هم ندارد و پر است از زخم های خودی و غیر خودی

  2. آیدین زنگان تورکو

    میل باطنی تو با استقلال بود.
    تجربه را تجربه کردن خطاست. بنگر و لک و فروزان و …
    حداقل در ۳ فصل تراختور آزربایجان به خاطر همین بازیکنان خائن قهرمانی رو از دست داد.

  3. اونهاییی که آشکارا سنگ طرفداری استقلال و پیروزی رو به سینه می زنند بدونند هیچ وقت تو تیراختوری جایگاهی نخواهند داشت. ضمنا منتظر محاکمه دروازه بان شش دانگ استقلالی سابق تیراختور هستیم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *