خانه / آخرین اخبار / نیاز پایتخت والیبال آسیا به ورزشگاه ۱۲ هزار نفری

نیاز پایتخت والیبال آسیا به ورزشگاه ۱۲ هزار نفری

نماینده اورمیه در مجلس شورای اسلامی احداث ورزشگاه ۱۲ هزار نفری در مرکز استان را مطالبه مردم علاقه‌مند اورمیه به ورزش والیبال عنوان کرد.

به گزارش یول‌پرس، «سید هادی بهادری» با اشاره به این‌که والیبال و دریاچه اورمیه عامل مهم مطرح شدن نام مرکز استان در سطح جهانی است اظهار کرد: با این‌که اخیرا شهر اورمیه میزبان یک رویداد مهم بین‌المللی یعنی والیبال بود نحوه بلیت‌فروشی بسیار ضعیف بود و کسانی که نفوذ داشتند و یاافراد نزدیک به مسئولان برگزارکننده بودند توانستند بلیت‌ مسابقات را تهیه کنند، اما آنهایی که بلیت تهیه کرده بودند حتی نتوانستند وارد ورزشگاه شوند.

وی افزود: با توجه به علاقه وافر اورمیه‌ای‌ها به ورزش والیبال و با توجه به این‌که این شهر پایتخت والیبال آسیا شناخته می‌شود، نیازمند احداث یک ورزشگاه ۱۲ هزار نفری در این شهر هستیم. این نماینده مجلس به قطار اورمیه – تبریز هم اشاره کرد و گفت: با این‌که دولت از لحاظ اقتصادی در فشار است تکمیل مطالعات امکان‌سنجی آن به پایان رسیده است و هم‌اکنون پیگیر اجرای پروژه هستیم و حتی ۲ سرمایه‌گذار در این زمینه اعلام آمادگی کرده‌اند. بهادری بر ضرورت تکمیل طرح انتقال آب زاب به دریاچه اورمیه هم تاکید کرد و افزود: پروژه انتقال آب از رودخانه زاب به دریاچه اورمیه تا پایان سال جاری افتتاح خواهد شد و با بهره‌برداری از آن سالانه ۶۵۰ میلیون متر مکعب آب به دریاچه اورمیه وارد می‌شود. این طرح در حال حاضر ۸۳ درصد پیشرفت دارد و باید با تزریق بودجه لازم، هرچه سریع‌تر به پایان برسد./ همشهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *