خانه / آخرین اخبار / با نام «تیراختور»، باشگاه‌ها را تیغ بزنید

با نام «تیراختور»، باشگاه‌ها را تیغ بزنید

برخی بازیکنان با پخش شایعاتی مبنی بر مذاکره با تیراختور و پیشنهاد مبالغ نجومی از سوی باشگاه آذربایجان، قصد دارند باشگاه مورد نظر خود را تیغ زده و مبالغ مدنظر خود را دریافت کنند.

به گزارش یول‌پرس؛ همانطور که پیشتر اعلام کرده بودیم، محمد انصاری با ترفند مذاکره با تیراختور توانست باشگاه پرسپولیس را تیغ زده و با مبلغ دلخواه خود قرارداد ببندد (لینک) و در نتیجه نه تنها مدیران باشگاه پایتخت فریب خوردند بلکه هواداران آن نیز علاوه بر فریب، اقدام به توهین قومیتی به هواداران تیراختور نمودند. (لینک)

اما محمد انصاری آخرین فرد از «توهم پیشنهاد از تیراختور» نبود، بلکه کیروش استنلی نیز با یک پست اینستاگرامی چند دقیقه‌ای خود قصد تیغ زدن سپاهان را نمود و با انتشار پستی مبنی بر تفاهم احتمالی با تیراختور، بازار گرمی جدیدی برای خود راه انداخت. (لینک)

بطور کلی وضعیت مالی مطمئن در تیراختور بصورت غیرمستقیم برای برخی بازیکنان خارج از تیراختور سودآوری خوبی داشته است، بازیکنانی که برای بدست آوردن مبلغ قرارداد موردنظر خود با تیم دلخواه و بعضا سابق خود، با توهم مبلغ نجومی پیشنهادی تیراختور، مدیران تیم دوم را به پای میز مذاکره و مبلغ موردنظر می‌آورند موضوعی که امروز روزنامه خبر ورزشی بدان موضوع پرداخته و از زبان یکی از مسئولان باشگاه تیراختور نوشته است:

 “محمد انصاری با پای خودش و با اصرار و میل خودش برای مذاکره با تراکتور آمد و حتی وقتی عکس انداخت، مالک باشگاه به شوخی به او گفت می‌خواهی این عکس را به مدیران پرسپولیس نشان بدهی و پول بیشتری بگیری که انصاری لبخندی زد و جواب داد: «دنبال بازارگرمی نیستم، از پرسپولیس بابت اتفاقاتی که در دوران آسیب‌دیدگی‌ام افتاد، دلخورم و اگر آن‌ها خواسته‌ام را تأمین نکنند، به تراکتور می‌آیم.» ما نه اصراری به جذب او داشتیم و نه دیگر موضوع را پیگیری کردیم. “

این روزنامه در ادامه نوشته است:

” این روز‌ها مد شده بعضی‌ها با استفاده از تراکتور مبلغ قراردادشان را بالا می‌برند. طرف تا با باشگاه خودش به مشکل می‌خورد، برای آن که پول بیشتری از باشگاهش بگیرد، وانمود می‌کند می‌خواهد به تراکتور برود.”

متاسفانه این واقعیت جامعه فوتبال این روز کشور است، جمله «پول نجومی بدهید وگرنه به تیراختور می‌روم » شاید یکی از جملات پرکاربرد در قراردادهای امروز باشگاه‌ها باشد، باشگاه‌هایی که مدیرانشان، تیراختور  را دشمن ذاتی خود به دلیل  شکستن ساختار دو قطبی فوتبال کشور توسط تیراختور آذربایجان می‌دانند، باشگاهی که تیراختور هواداران آنان را به نصف کاهش داد.

سخن آخر اینکه برخی بازیکنان از جمله انصاری و استنلی با استفاده از تنفر برخی مدیران باشگاه‌ها از تیراختور و وضعیت مالی خوب تیم آذربایجان، با ترفند مذاکره دست به تیغ زدن باشگاه‌ها نموده‌اند، گرچه خود شاید حتی یک دقیقه با مدیران تیراختور مذاکره نکرده باشند اما تیراختور را ولی نعمت خود می‌دانند.

۶ دیدگاه‌ها

 1. یول پرس از وضعیت ماکو پلدشت -چالدران -شوط هم خبر بزار فارس ها از عمد برا روستا های تورک نشین مشکل اب درست کردن تا از اونجا مهاجرت کنن در عوض روستا های کورد مهاجر نشین مشکل اب ندارن به کنار تازه در گاز رسانی هم خیلی ازماله تورکها جلو هستن .

  15
  6
  • مگر آنجا فارس دارد ؟؟
   توهم زدی ظاهرا”

   3
   3
   • استاد گرامی تصمیم گیری برای بودجه بندی و احداث شبکه ی ابرسانی و گاز رسانی رو در همه ی کشور و همین طور اذربایجان رو فارس ها میگیرن .ازربایجان نمیتونه تحمل کنه فارس براش تصمیم بگیره و کورد هم در خاک ازربایجان بیشتر از حد خودش ادعا کنه

   • نه فارس نداره ولی فارس ها حمایت میکنن که اینطوری بشه
    فکر میکنی خیلی باهوشی و مثلا آتو گرفتی

    4
    1
 2. مقاله درستی است.
  فوتبال خصوصی یعنی دوری از دزدی و دلال بازی و خرج منطقی
  البته هدایتی و زنجانی استثنا بودند چون اونا بخش خصوصی نبودند بلکه دزد پول مردم بودند.
  اون قسمت پایین بهتر بود ننویسی تنفر بهتر است بنویسی عقده و کینه

  14
  2
 3. بیت المال ین پولی گور نجور خرج اولونور…!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *