خانه / آخرین اخبار / هیات فوتبال اردبیل رتبه اول استان‌های غیر برخوردار را کسب کرد

هیات فوتبال اردبیل رتبه اول استان‌های غیر برخوردار را کسب کرد

رییس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: بر اساس ارزیابی فدراسیون فوتبال هیات فوتبال استان اردبیل در بین استانهای غیر برخوردار کشور رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش یول‌پرس، صمد نوتاش در مصاحبه با خبرنگاران گفت: فدراسیون فوتبال بر اساس شاخص‌ها ۱۰ استان کشور را برخوردار و ۲۱ استان را غیر برخوردار اعلام کرده است.

وی با بیان اینکه استان اردبیل در این تقسیم بندی جزو استان‌های غیر برخوردار است، افزود: بر اساس ارزیابی شاخص‌ها و بررسی‌های دقیق کارشناسان فدراسیون فوتبال هیأت فوتبال استان اردبیل با کسب چهار هزار و ۳۱۰ امتیاز در بین استان‌های غیر برخوردار رتبه اول و در بین تمامی استان‌های کشور رتبه ۱۱ را کسب کرده است.

وی بیان کرد: رشد و توسعه فوتبال، توسعه منابع مالی، توسعه نرم افزاری و سخت افزاری و برنامه‌های عملیاتی هیأت فوتبال استان‌ها از جمله شاخص‌های ارزیابی شده توسط فدراسیون فوتبال بوده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های هیأت فوتبال استان اردبیل اضافه کرد: لیگ دسته سه فوتسال بانوان کشور از روز جمعه ۲۱ تیر ماه تا روز سه شنبه ۲۵ تیرماه به مدت پنج روز به میزبانی اردبیل و در سالن رضازاده برگزار می‌شود.

رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: این مسابقات با حضور تیم‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل برگزار خواهد شد.

نوتاش با بیان اینکه میزبانی این مسابقات فرصت مناسبی برای پیشرفت فوتبال اردبیل است، افزود: اردوی آماده سازی تیم فوتسال بانوان استان اردبیل برای حضور قدرتمند دراین رقابت‌ها آغاز شده است.

وی اظهار داشت: تلاش می‌شود علاوه بر کسب نتایج خوب استان اردبیل میزبان شایسته ای برای تیم‌های شرکت کننده باشد.

یک دیدگاه

  1. سلام-چرا علی دائی به اردبیل برنمی گردد و یک تیم فوتبالی در این شهر راه نمی اندازد امثال وی مانند کریم باقری و….برعکس بازیکنان شاخص فارس با کمال افتخار ومنت کشی به شهرهای خود می روند وکمک می کنند -هجمه فرهنگی پان فارسی نکند در اذهان این آقایان تاثیر گذاشته-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *