خانه / آخرین اخبار / قیمت ارز افزایش یافت + جدول

قیمت ارز افزایش یافت + جدول

‌امروز در بازار تهران یک دلار آمریکا با نرخ 12750 تومان و یورو با قیمت 14700 تومان عرضه شد که نسبت به دیروز نوسان چندانی نداشت.

به گزارش یول‌پرس؛ در بازار طلای تهران، قیمت سکه بهار آزادی امروز ۱۳ تیرماه، چهار میلیون و ۵۸۸ هزار تومان بود که ۳ هزار تومان نسبت به دیروز افزایش قیمت داشت و سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد که نسبت به روز گذشته ‌۷ هزار تومان افزایش قیمت داشت.

‌نیم‌سکه امروز با قیمت دو میلیون و ۳۳۹ هزار تومان فروخته شد درحالی که دیروز دو میلیون و ۳۳۲ هزار تومان بود.

امروز همچنین ربع سکه با قیمت یک‌میلیون و ۵۱۹ هزار تومان و سکه گرمی با نرخ ۹۸۹ هزار تومان عرضه شد، قیمت این دو نوع سکه دیروز به ترتیب یک میلیون و ۵۰۵ هزار تومان و ۹۸۰ هزار تومان بود.

امروز هر اونس طلا با نرخ ۱۴۱۴ دلار و ۷۷ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران ۴۳۵ هزار و ۹۰۰ تومان نرخ‌گذاری شد در حالی که دیروز هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۲۵ دلار و ۳۵ سنت و هر گرم طلا ۴۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان ‌بود.

‌امروز یک دلار آمریکا با نرخ ۱۲۷۵۰ تومان، یورو با قیمت ۱۴۷۰۰ تومان و درهم امارات با نرخ ۳۵۵۹ تومان در بازار تهران فروخته شد؛ روز گذشته نرخ خرید هر دلار در صرافی‌های بانکی ۱۲۷۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۲۸۰۰ تومان بود، همچنین دیروز نرخ خرید هر یورو ۱۴۶۰۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۴۷۰۰‌ تومان بود.

کاربران می‌توانند قیمت سکه و ارز ‌در جدول زیر نیز مشاهده کنید.

انواع طلا و ارز  قیمت
سکه طرح جدید چهار میلیون و ۵۸۸ هزار تومان
سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۶۰ هزار تومان
نیم سکه دو میلیون و ۳۳۹ هزار تومان
ربع سکه یک‌میلیون و ۵۱۹ هزار تومان
سکه گرمی ۹۸۹ هزار تومان
هر گرم طلای ۱۸ عیار‌ ۴۳۵ هزار و ۹۰۰ تومان
دلار ‌۱۲۷۵۰ تومان،
یورو ‌۱۴۷۰۰ تومان
درهم ۳۵۵۹ تومان

ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *