خانه / آخرین اخبار / «سپیدرود» نیز قربانی «تیراختور و فروزان» شد!

«سپیدرود» نیز قربانی «تیراختور و فروزان» شد!

برخی معتقدند: وقتی سپیدرود در دیدار مشکوک تیراختور را شکست داد، پشت پرده تصمیم گرفته شد این تیم هم از لیگ برتر حذف شود، چون اگر سپیدرود در لیگ برتر می‌ماند، و تیراختور روی شکایت خود سر ماجرا‌های شرط‌بندی پافشاری می‌کرد، با برگرداندن ۳ امتیاز تیراختور، شهر رشت نیز به هم می‌ریخت.

یول‌پرس: تیراختور رکورددار پرونده‌های به نتیجه نرسیده است، پرونده‌هایی که سال‌هاست از ممانعت از قهرمانی گرفته تا تبانی و شرط‌بندی را شامل می‌شود اما پرونده‌های شکایت تیراختور هیچ زمانی به نتیجه نرسیده است و در مرحله شکایت باشگاه و اعتراض نمایندگان و تهدید استیضاح وزیر بازمانده است تا عصبانیت مردم آذربایجان فروکش کند و تمام.

آخرین مورد آن اتفاقات هفته‌های پایانی لیگ گذشته بود، تیراختوری که حریفان را یکی یکی از میان برداشته و به قهرمانی نزدیک شد، در مقابل تیم ضعیف لیگ که در آستانه سقوط قرار داشت با ۳ گل مغلوب شد و این آغاز داستان شکست‌های مشکوک و پی در پی تیراختور بود تا به از قهرمانی بازماند.

پرونده فصل گذشته نیز به وضعیت پرونده‌های پیشین دچار شد و تا به امروز معلوم نشده است که پرونده فروزان به کجا رسید و موضوع باخت‌های تیراختور چه بود.

فروزان که خود اهل رشت بود، همواره در مقابل این تیم با اشتباهات فاحشی، گل دریافت کرده است، بازیکنی که در آستانه رکورد کلین‌شیت قرار داشت، به مهاجم تیم مقابل پاس داد تا این رکورد را از خود دور کرده و بازی را بازد اما شرط‌بندی را ببرد. حال رشتی‌ها که به لیگ یک سقوط کرده‌اند، سپیدرود، تیم خود را قربانی این اتفاق می‌دانند و معتقدند حق تیراختور را به دست سپیدرود خوردند تا صدایی از کسی بلند نشود.

روزنامه خبر ورزشی در این خصوص نوشته است:

تبریزی‌ها می‌گویند این اتفاقات مهندسی شده بود. آن‌ها معتقدند این وسط حتی سپیدرود هم قربانی توطئه علیه تراکتور شد؛ «وقتی سپیدرود در دیدار مشکوک تراکتور را شکست داد، پشت پرده تصمیم گرفته شد این تیم هم از لیگ برتر حذف شود، چون اگر سپیدرود در لیگ برتر می‌ماند و تراکتور روی شکایت خود سر ماجرا‌های شرط‌بندی پافشاری می‌کرد، با برگرداندن ۳ امتیاز تراکتور، شهر رشت نیز به هم می‌ریخت. این‌گونه شد که سر سپیدرود را در مسجد سلیمان بریدند تا این تیم حذف شود. به موازات آن در ادامه اتفاقاتی رقم خورد که تراکتور هم از صدر جدول فاصله بگیرد تا حتی برگرداندن آن ۳ امتیاز دیگر به درد این تیم نخورد.»
این اعتقاد طرفداران تراکتور است و جالب اینجاست که رشتی‌ها هم می‌گویند؛ «کاش به تراکتور باخته بودیم، در این صورت می‌توانستیم با دو پیروزی مقابل نفت مسجد سلیمان و نساجی در لیگ برتر بمانیم.»

حال اینکه ادعای رشتی‌ها چقدر درست است نمی‌توان چیزی گفت اما موضوعی که مثل روز مسلم است تیراختور سالهاست قربانی سیاست‌بازی‌ها، تبانی‌ها و شرط‌بندی‌ها شده است و حق قهرمانی تیراختور زیر گیوتین سیاستمداران سر بریده شده است و قطعا ادامه خواهد داشت.

۵ دیدگاه‌ها

 1. از وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال مملکتی که در قرن بیست و یکم تیمداری می کند انتظاری بالاتر از این نمی توان داشت با این همه هزینه و زد و بند و مافیا تو آسیا هم به جایی نمی رسند

  28
  4
 2. تمامی این اتفاقات مربوط به امیر قلعه نویی است و تقریبا می شود نتیجه گرفت که مخ فروزان را قلعه نویی زده بود..و بقیه ماجرا نیز همانی است که شما نوشته اید.بله اگر سپیدرود در لیگ می ماند و نتایج عوض می شد صدای خیلی ها در می آمد و احتمال آشوب بود ولی این ها (فدارسیون) خیلی زرنگ تر از این ها هستند.

  17
  3
  • سلام به سیستان خطا کرد اهنگری به شوشتر زدن گردن مسگری!
   خود امیر قلعه نویی هم امسال یکی ا زقربانیان مافیای لنگ تهران بود. یادمون باشه حداقل امسال چه بلایی سر سپیدرود رشت در جام حذفی اوردند( مقابل پرسوسوراخ ) یادمون باشه چه بلایی سر سپاهان آوردن( در لیگ و حذفی در برابر لنگ تهران)‌یادمون باشه چه جنجالی در فینال جام حذفی شد و …..

   5
   1
 3. فوتبال و فدراسیون یه پا مافیا هست برا خودش .هر کشور دیگه ای بود تا حالا به خاطر این وضع و اوضاع در فدراسیون رو گل میگرفتن.

  23
  3
 4. آقاجان مخلص کلام همه جا حق آزربایجانی ها لگدمال میشه.هزاقتصادبگیر تا ورزش و… . سال ۱۳۵۴تبریز دومین شهر صنعتی ایران بودالان چندم هست؟؟!!هرچندآن آن زمان درکل آزربایجان فقط تبریز وضعش خوب بود وبقیه راعقب نگه داشته بودن دلیلش هم موج مهاجرت آزربایجانی ها به تهران بعداصلاحات ارضی بودالبته این سیاست محمدرضا جهت آسمیله کردن آزربایجانیها بود.والبه وضعیت آزربایجان قبل ازانقلاب خیلی بهترازالان بود امروز حتی خودشهرتبریزدرصدر مهاجرفرست ها قراردارد.زمان شاه ملعون هیچ کس فکرتجزیه آزربایجان به مغزش هم خطورنمیکرد.ولی الان درکوچه وبازارهمه به جهت حق کشی ها درحق آزربایجان ازاستقلال یا ایالتی شدن حرف میزنند.مخلص کلام انقلاب فقط برای شهرهای مرکزی ایران اعم ازاصفهان و سمنان و یزدوکرمان و بوشهرو…نان و آب شد و سر آزربایجان دراین انقلاب بریده شد.به امیدبرقراری عدالت درسراسرایران اسلامی

  8
  2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *