خانه / آخرین اخبار / حساسیت ویژه ای روی گروه ماشین سازی تبریز داریم/ مدیریت ماشین سازی باید به اهلش سپرده شود
استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

حساسیت ویژه ای روی گروه ماشین سازی تبریز داریم/ مدیریت ماشین سازی باید به اهلش سپرده شود

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: هر مجموعه ای مدیریت گروه ماشین سازی تبریز را می خواهد بر عهده بگیرد، باید منابع مالی مناسب و سرمایه در گردش کافی را داشته و از تیم مدیریتی قوی برخوردار باشد.

به گزارش یول‌پرس به نقل از نصر، محمدرضا پورمحمدی در حاشیه نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی در واکنش به فسخ قرارداد واگذاری سهام گروه ماشین سازی تبریز و بازگشت آن به صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد، گفت: فردا نمایندگان صندوق بازنشستگی فولاد به تبریز می آیند تا در مورد بحث ماشین سازی تبریز گفتگو کنیم.

وی افزود: طبعاً آن ها حالا سهامدار اصلی گروه ماشین سازی تبریز هستند و ما هم سیاست های استان در رابطه با مدیریت گروه ماشین سازی تبریز را به دوستان صندوق فولاد گوشزد خواهیم کرد.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: الان ماشین سازی تبریز فعال است و مشکل خاصی وجود ندارد و نباید لطمه ای به روند تولید کارخانه وارد شود.

پورمحمدی تاکید کرد: هر مجموعه ای مدیریت گروه ماشین سازی تبریز را می خواهد بر عهده بگیرد، باید منابع مالی مناسب و سرمایه در گردش کافی را داشته و از تیم مدیریتی قوی برخوردار باشد.

وی گفت: گروه ماشین سازی تبریز جزو صنایع مادر کشور است و ما روی آن حساسیت ویژه ای داریم و همه این مسائل هم برای همین خاطر است که مدیریت این صنعت مادر باید به اهلش سپرده شود.

مقام عالی دولت در آذربایجان شرقی با اشاره به طمع برخی افراد به املاک گران بهای ماشین سازی تبریز، تصریح کرد: برخی خریدارها چشم طمع به املاک پر ارزش ماشین سازی تبریز داشتند، قطعاً هر سرمایه متعلق به گروه ماشین سازی تبریز باید در راستای توسعه این صنعت مادر هزینه شود و چیزی غیر از این قابل پذیرش نیست.

یک دیدگاه

  1. آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار

    سلام-اگر فرد با عرضه ای را بگذارند مدیر ماشین سازی شود با فروش امئال ماشین سازی از جمله مجتمع آپارتمانیدر جاده ائل گلی تبریز بیست سال خالی نگه داشته شده آن که عمدا به حال خود رها کردند تخریب شود می توان سالنهای تاسیس واگنهای مترو را که نیاز شدید کشور است در این کارخانه بدون نیاز به کمک دولت تاسیس کرد آقای استاندار شما بکوشید سفارش ساخت سازه های پالایشگاهی ونیروگاهی و…..از دولت وقرارگاه خاتم برای این کارخانه داده شود همانند کارخانجات ااراک تهران اصفهان و….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *