خانه / آخرین اخبار / تور بین المللی دوچرخه سواری – ژاپن؛ شهرداری تبریز همچنان می‌تازد

تور بین المللی دوچرخه سواری – ژاپن؛ شهرداری تبریز همچنان می‌تازد

هفتمین مرحله از تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن امروز با هفتمی جوان‌ترین رکابزن ایرانی حاضر در تور و حفظ صدرنشینی تیم شهرداری تبریز پیگیری شد.

به گزارش یول‌پرس، مرحله هفتم از شانزدهمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ژاپن امروز در مسیر ۱۲۲ کیلومتری ایزو برگزار شد که در نهایت عناوین اول تا سوم از آن رکابزنانی از کشورهای ژاپن، استرالیا و کلمبیا گردید. در این مرحله امیر کلاهدوز به عنوان جوان ترین رکابزن ایرانی حاضر در تور در رده هفتم ایستاد. اما در این مرحله بهنام ملکی که در مراحل اولیه تور در رده های نخست قرار داشت به همراه محمد رجبلو نتوانستند از خط پایان بگذرند.

در مرحله هفتم از سوی نمایندگان ایران نتایج زیر بدست آمد:

شهرداری تبریز:

صمد پورسیدی (۹)، قادر میزبانی (۱۱)، احد کاظمی(۲۱)، مهدی سهرابی(۵۱)، صمدزاده(۵۵), بهنام ملکی(موفق به عبور از خط پایان نشد)

پیشگامان کویر یزد:

امیر کلاهدوز(۷)، رحیم امامی(۱۰)، رضا حسینی(۲۴)، آروین معظمی(۵۱)، محمدرجبلو( موفق به عبور از خط پایان نشد)

در پایان این مرحله پیراهن طلایی بهترین رکابزن همچنان در دستان اسکار پوجیو استرالیایی عضو تیم یوکیو ژاپن قرار گرفت. پیراهن کوهستان نیز همچنان از آن صمد پورسیدی از تیم شهرداری تبریز می باشد. در این بخش رحیم امامی در رده دوم قرار دارد اما در بخش بهترین رکابزنان جوان حاضر در تور امیر کلاهدوز بعد از یک دوچرخه سوار استرالیایی در رده دوم قرار دارد.

در بخش تیمی تیم شهرداری تبریز همچنان عنوان صدرنشینی را حفظ کرده است. تیم پیشگامان کویر یزد در رده دوم و تیمی از ژاپن سوم است.

فردا شنبه و در مرحله هشتم و نهایی تور رکابزنان مسیر ۱۱۲.۷ کیلومتری را در توکیو پایتخت ژاپن طی خواهند کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *